0 رای   - 

آخر شهید میشوی

کتاب آخر شهید می شوی روایت خاطرات شهید صادق عدالت اکبری از زبان مادرش است که به قلم آقای حسین شرفخانلو نوشته شده است و در آن سعی شده است که زوایای مختلفی از زندگی این شهید دهه شصتی بیان شود .
موجود
145,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب آخر شهید میشوی روایتی است از زبان مادرش به قلم حسین شرفخانلو از فتح قله ی شهادت شهید صادق عدالت اکبری که در روز شهادت بی بی اش حضرت زینب( س ) اردیبهشت ماه 1395در در محور عزیزه ی حلب در عمق خاک جبهه النصره منطقه دلامه به دیدار معشوقش می شتابد . صادق در سال 1391 ازدواج کرده و وارد دانشگاه شد . وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی ادامه داد و در کنکور ارشد ثبت نام کرد .

نویسنده کتاب « آخر شهید می شوی » با اشاره به اینکه شهید صادق عدالت‌ اکبری با اتکاء به روحیه پدر در جبهه مقاومت حاضر و آخر سر هم ژن خوب واقعی شد و در این کتاب سعی شده است زوایای مختلف زندگی صادق را از زبان مادرش بی‌ کم و کاست به رشته تحریر درآوریم .

لحظه به لحظه زندگی صادق آمده بود جلو چشمم ؛ روزی که به دنیا آمد ، روزی که پا گرفت و زبان باز کرد ، شرین زبانی هایش ، روز اول مدرسه اش ، شیطنت هایش ، قد کشیدن ، پاسدار شدن ش ، آرزوه هایی که برایش داشتم ، عروسیش ، کل کل هایی که با صالح می کرد و دوست و رفیق بازی هایش ....

برگشتیم خانه و چشمم به در بود که کی صادق را می آورند . حوالی ده شب بود که بالاخره تابوت را آوردند . بردیمش بالا . خانه خودش . بین گل های گلخانه . یکی از جمعیت بلند شد و روضه وداع سیدالشهدا را خواند . جمعیت آتش گرفتند . محدثه بی تابی می کرد و میخواست تابوت را باز کنند تا صادقش را ببینند . صورت صادق را که بازکردند ، آرام تر از همیشه خوابیده بود ....

سایر مشخصات محصول

وزن : 133 گرم
شابک : 9786003302372
مولف : حسین شرفخانلو
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 144
موضوع : داستان های فارسی داستان شهیدان مسلمان سوریه خاطرات شهیدان ایران در سوریه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5584599
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها