ادواردو

رمان ادواردو زندگی متفاوت و حسینیِ یکی از ثروتمندترین مردان جهان به نام ادواردو آنیلی است که به قلم بهزاد دانشگر، نوشته شده است.
موجود
280,000 ریال
تخفیف 85,000 ریال
195,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

داستان این رمان در قلب اروپا رخ می‌دهد ، در کاخ سناتور آنیلی ، صاحب کارخانۀ فیات . داستان از آخر زندگی ادواردو شروع می‌شود و سه خط داستانی به هم بافته ، در هم می‌تنند و هر چین و شکنِ این بافته ، فصلی از رمان است و داستان را پیش می‌برد.

خط اول داستان خود ادواردو است؛ خانواده‌اش، دوستانش، مسلمان‌شدنش، اتفاقاتی که برایش می‌افتد و ظلم‌هایی که مافیای صهیونیستی بر او می‌برند . نمی‌توان از مسلمان‌ شدن ادواردو حرف زد و از دانشجویان پیرو خط امام و امام حرف نزد . انگار ریشۀ استبصار عده‌ای چون آنیلی به امام بر می‌گردد. تا دهۀ هفتاد کسی دقت نکرده بود آ ن که با موهای بور در نماز جمعه ، پشت سر حضرت آیت‌‌الله خامنه‌‌ای ایستاده است و در صف اول نماز می‌خواند، پسر سناتور ایتالیایی ، امپراطور ثروت و قدرت ایتالیاست . تا همین سا ل‌های اخیر کسی نمی‌دانست ادواردو دقایقی توفیق زیارت و مصاحبت حضرت امام (ره) را داشته است . 

خط دوم داستان جریان مستندسازان ایرانی است که برای کندوکاو جریان ادواردو به ایتالیا سفر می‌کنند و اتفاقاتی برای‌شان می‌افتد . جریان سوم داستان هم جریان خبرنگار ایتالیایی است که در فرهنگ خود و بستر زندگی خود به‌دنبال حقیقت جریان می‌گردد . این سه خط در هم می‌تنند و تا پایان داستان به هم می‌رسند .

رمان 320 صفحه‌ای ادواردو ، از انتشارات عهد مانا ، رمان جالبی است ؛ به لحاظ ساختار و به لحاظ معنا انگار که پروندۀ کاملی از ماجرای قتل یک نفس است . رمان از نظر شکلی ، اثری ساختارگرایانه و فرم‌پردازانه از کار در آمده است . واقعیات و مستندات آنچنان در لابه‌لای داستان پیچیده که رمان به ژانر مستند داستانی نزدیک شده است ؛ با این وجود شکل و شمایل رمانی خود را از دست نداده است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 320 گرم
شابک : 9786009819904
مولف : بهزاد دانشگر
انتشارات : عهد مانا
تعداد صفحات : 320
موضوع : داستان های فارسی رمان
شماره کتاب شناسی ملی : 4841488
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها