رعد در آسمان بی ابر

کتاب رعد در آسمان بی ابر روایتی خواندنی از تاریخ شفاهی مبارزه اطلاعاتی با سازمان مجاهدین خلق  است . زمانی که جامعه همچون آسمانی بی ابر در آرامش و ثبات به سر می برد، رعد انقلاب باید با تاکتیک نفوذ رقم بخورد.
موجود
200,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

این عنوانِ طرحی است که عماراوزکان، یکی از چهره های فکری برجسته انقلاب الجزایر نخستین بار مطرح کرد تا مساله نفوذ را جا بیندازد. زمانی که جامعه همچون آسمانی بی ابر در آرامش و ثبات به سر می برد، رعد انقلاب باید با تاکتیک نفوذ رقم بخورد.

 
همین طرح مبنای عمل سازمان مجاهدین خلق در سه سال نخست پس از پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفت و نفوذ گسترده در دستگاه ها و نهادهای مختلف تجویز شد. از تابستان سال 60 به یکباره رعد در آسمان بی ابر ایران غرید و ترورهای شبکه نفوذ یکی پس از دیگری فرود آمد. اکنون موسم جنگ اطلاعاتی منافقین و خط امامی ها فرا رسیده...
 
کتاب رعد در آسمان بی ابر منتشره از سوی نشر یا زهرا، مجموعه تاریخ شفاهی مبارزه اطلاعاتی و امنیتی نظام جوان با سازمان مجاهدین خلق است. خاطراتی تمام رنگی از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان در دهه شصت. 
 
این کتاب که به قلم محمدحسن روزی طلب و محمد محبوبی نوشته شده است در 348 صفحه از سوی انتشارات یازهرا(س) در سال 1397 به چاپ رسیده است. 
این کتاب به شکل مصاحبه نوشته شده است و اطلاعات بسیار مهم و تاریخی به خواننده می دهد . 

سایر مشخصات محصول

وزن : 430 گرم
شابک : 9786007594506
مولف : محمحسن روزی طلب محمد محبوبی
انتشارات : یا زهرا
تعداد صفحات : 350
موضوع : مصابحه های ماموران اطلاعاتی ایران تاریخ سازمان مجاهدین خلق سازمان اطلاعاتی ایران ...
شماره کتاب شناسی ملی : 5162859
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها