0 رای   - 

شبهات غدیر جلد 2

موضوع جلد دوم کتاب شبهات غدیر ، نوشته سید مجتبی عصیری پاسخ به 14 شبهه با موضوع غدیر و امیر المومنین و روایات در این مورد است . نویسنده در ادامه جلد اول در کنار پاسخ به شبهات با پرداخت مستدل به روایات ضعیف و اثبات عدم اعتبار آنان نیز پرداخته است .
موجود
500,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

غدیر نامی ست آشنا ولی غریب درست مثل صاحبش امیر المونین ؛ راهی ست مستقیم برای آنان که صراط مستقیم را در بین روزهای پرفتنه مدینه و جمع سقیفه گم نکردند . کتاب پیش رو شبهات غدیر در سه جلد نوشته سید مجتبی عصیری و ششمین مبحث از کتب سلسله مباحث اعتقادی در مورد این مهم یعنی غدیر است . نویسنده در ادامه مبحث در جلد دوم  ابتدا به راهکارهای انتخاب خلیفه نزد اهل سنت سپس به پاسخ گویی شبهات پیرامون غدیر و ولایت مثل اثبات آمدن حدیث غدیر در روایات صحیح پرداخته است .

بخشی از کتاب :

" شبهه حدیث علی قسیم النار و الجنه دروغ است .

پاسخ نقضی : علی قسیم النار و الجنه در کتب مورد قبول وهابیت

مشکل وهابیت نا آگاهی آنها به کتاب های خودشان است ؛ این شبهه در حالی  وارد می شود که اگر آنها به کتاب های خودشان مراجعه می کردند ، بیش از 50 کتاب های مورد قبول شان این روایت را نقل کرده اند .

قاضی عیاض که از استوانه های علمی اهل سنت است این موضوع را به عنوان امری مسلم ، در کتاب خود آورده و می گوید :

پیامبر از وقایعی خبر داده از جمله پادشاهی بنی امیه ، مال اندوزی آنها ، خروج بنی عباس با پرچم های سیاه ، خروج مهدی ، بلاهایی برای اهل بیت از جمله کشتار و آوارگی و کشته شدن علی و خضاب شدن محاسن وی از خون سرش در حالی که او تقیسم کننده ی بهشت و داخل کننده کافران در آتش دوزخ است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 477
شابک : 9786006085722
مولف : سید مجتبی عصیری
انتشارات : مولف
تعداد صفحات : 496
موضوع : غدیر خم شبهات غدیر اثبات خلافت امیر المونین
جلد : شومیز
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها