رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات پستی

نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

با ما در ارتباط باشید

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

Catalog

قصه

نمایش 1 - 12 از 14 آیتم
 • جشن بزرگ برکه
  25,000 ریال

  کتاب جشن بزرگ برکه ماجرای غدیر خم را از زبان برکه و پرنده و درختان برای کودکان مطرح می کند

  25,000 ریال
  موجود
 • کتاب زیرزمین بازی
  80,000 ریال

  کتاب زیرزمین بازی یکی از جلد های مجموعه داستان‌های شکر خدا برای گروه سنی « الف » و « ب » است . کتاب زیرزمین بازی دارای سه داستان با عناوین « بازهم توت فرنگی » ، « زیرزمینِ بازی » و « غذایِ دورهم » است که با خرید کتاب زیرزمین بازی سه داستان متفاوت تخیلی را برای کودک خود می توانید بخوانید .

  80,000 ریال
  موجود
 • کتاب پیامبر و قصه هایش
  150,000 ریال

  کتاب پیامبر و قصه هایش  اثر غلامرضا حیدری ابهری که به هدف استفاده از ظرفیت حکایات برای تعلیم سیره ی نبوی نگاشته شده است  حکایات کتاب ((پیامبر و قصه هایش ))صرفا ترجمه ی متن عربی آنها نیست بلکه همه ی حکایت ها با دقت فراوان بازنویسی شده است.

  150,000 ریال
  موجود
 • زیبا ترین جشن تکلیف
  20,000 ریال

  کتاب زیبا ترین جشن تکلیف به قلم لیلا صادق محمدی  است داستانی است درباره ی جشن تکلیف دخترانی در روستا که با بیان زیبا و تصاویر دلنشین .

  20,000 ریال
  موجود
 • آرزوی زنبورک
  70,000 ریال

  کتاب آرزوی زنبورک به نویسندگی خانم کلر ژوبرت  است . در این داستان تخیلی زیبا نویسنده سعی کرده ارزش و کار کوچک یک زنبور را که به نظرش کم ارزش می رسد در جای خود با ارزش و مهم بداند . تصویرگری این کتاب را نیز خود خانم ژوبرت با مهارت و رنگبندی دلنشین و چشم نواز انجام داده است .

  70,000 ریال
  موجود
 • کتاب روزنامه دیواری ( مجموعه قصه های حنانه )
  35,000 ریال

  کتاب روزنامه دیواری ( مجموعه قصه های حنانه ) اثر از علی باباجانی است که موضوع حجاب و پوشش را برای دخترانی که می خواهند به سن تکلیف برسند با تصویرگری و زبان گیرا بیان می کند . این کتاب مناسب برای هدیه جشن تکلیف است . 

  35,000 ریال
  موجود
 • کتاب هزار بوسه پرپری و دو داستان دیگر
  90,000 ریال

  کتاب هزار بوسه پرپری و دو داستان دیگر  از مجموعه داستان های صمیمانه  کلر ژوبرت  است که برای تقویت  مهارت نه گفتن به کودکان  مناسب است .

  90,000 ریال
  موجود
 • کتاب اژدودو و دو داستان دیگر
  90,000 ریال

  کتاب اژدودو و دو داستان دیگر  از مجموعه داستان های صمیمانه  کلر ژوبرت  است که برای آموزش رعایت نوبت به کودکان  مناسب است .

  90,000 ریال
  موجود
 • کتاب با ... با ... باشه و دو داستان دیگر
  90,000 ریال

  کتاب با ... با ... باشه و دو داستان دیگر  از مجموعه داستان های صمیمانه  کلر ژوبرت  است که برای آموزش مقابله با کم رویی و افزایش اعتماد به نفس  مناسب است .

  90,000 ریال
  موجود
 • سوال موموکی
  70,000 ریال

  کتاب سوال موموکی  در مورد موش کور کوچکی است که موش کور کوچولو فکر می‌کند به‌علت ضعیف بودن چشمانش نمی‌تواند خدا را ببیند. . یک روز تصمیم می گیرد راه بیفتد تا سوالش را از حیوانات مختلف بپرسد ...

  70,000 ریال
  موجود
 • کتاب کفش های بافتنی
  80,000 ریال

  کتاب کفش های بافتنی یکی از جلد های مجموعه داستان‌های شکر خدا برای گروه سنی « الف » و « ب » است . کتاب زیرزمین بازی دارای سه داستان با عناوین « کفش های بافتنی » ، « دو جوراب آبی » و « پیف پیف » است که با خرید کتاب کفش های بافتنی می توانید سه داستان متفاوت تخیلی را برای کودک خود بخوانید .

  80,000 ریال
  موجود
 • که این طور
  40,000 ریال

  کتاب که این طور اثر کلرژوبرت است که مجموعه ایی هشت جلدی از داستان های تخیلی اند و سعی بر این دارند که یکی از مفاهیم قرآنی را برای بچه ها به تصویر بکشند و ملموس تر کنند . 

  40,000 ریال
  موجود