میرزا محمد پدر کردستان

کتاب ميرزا محمد پدر كردستان سرگذشتنامه و خاطرات شهیدمحمّد بروجردی همراه عکس‌هایی از وی و هم‌رزمانش به نگارش در آمده است.
نا موجود
60,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

در همين اوضاع ، صداي مادر شهيد بلند شد ، صدايي كه با غم آكنده بود . او فرزندش را از دست داده بود ، اما داشت به بقيه دلداري ميداد ، مي گفت : برادران عزيز ! من عادت كرده ام كه يتيم بزرگ كنم محمد و خواهران و برادرانش ، شش تا يتيم بودند و من اونها رو بزرگ كردم . هيچ مهم نيست ، الان هم پسر پنج ساله و دختر محمد را بزرگ ميكنم ، اما شما دلسرد نباشيد و پشت امام رو خالي نكنين . امام رو تا آخر پشتيباني كنين ...

ميرزا محمد پدر كردستان ، سرگذشتنامه و خاطرات شهید « محمّد بروجردی » همراه عکس‌هایی از وی و هم‌رزمانش به نگارش در آمده است. « محمّد بروجردی » در سال 1333 در روستای « درّه گرگ » از توابع « بروجرد » متولّد شد و در سال 1340 همراه خانواده در تهران ساکن شد. او در جوانی مبارزات سیاسی خود را علیه رژیم پهلوی آغاز کرد و به تشکیل گروه توحیدی صف و انجام عملیات نظامی علیه رژیم اقدام کرد. در سال 1357 مسئولیت حفاظت از جان امام در بهمن ماه را بر عهده گرفت و بعد از انقلاب، مسئولیت سپاه در غرب کشور و تشکیل سازمان پیش مرگان مسلمان کرد و تشکیل قرارگاه « حمزه سیدالشّهدا » را بر عهده گرفت و در سال 1362 به درجه شهادت نائل شد .

سایر مشخصات محصول

وزن : 160 گرم
شابک : 978-600-6274-17-1
مولف : علي اكبري
انتشارات : يا زهرا (س)
تعداد صفحات : 103
موضوع : خطراتي از شهيد محمد بروجردي
شماره کتاب شناسی ملی : 2370686
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها