پرورش نخبگان معنوی در مساجد

کتاب پرورش نخبگان معنوی در مساجد برگرفته از سخنرانی استاد پناهیان در جمع مدیران ، سیاست گذاران و فعالان فرهنگی مساجد و کانون های فرهنگی سراسر کشور در تابستان 86 است که توسط موسسه بیان معنوی بازنویسی و تنظیم شده است . این کتاب در چهار بخش به همراه منابع در 88 صفحه چاپ شده است .
موجود
100,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

پرورش نخبگان معنوی در مساجد عنوان یکی از سلسله سخنرانی های علیرضا پناهیان در جمع مدیران ، سیاست گذاران و فعالان فرهنگی مساجد و کانون های فرهنگی سراسر کشور در تابستان سال 1386 است که توسط موسسه بیان معنوی بازنویسی و تنظیم  شده و به چاپ رسیده است . 

کتاب حاضر در چهار بخش با عنوان های اولویت پرورش نخبگان معنوی ، هدف پرورش نخبگان معنوی ، برنامه هایی برای تربیت نخبگان معنوی و ارائه قاعده کلی نوشته شده است .

در صفحه 18 کتاب می خوانید :

تعیین اولویت در انتخاب مخاطبان و سرمایه گذاری بلند مدت :

این تصور اشتباه است که فکر کنیم موفقیت در یک مسجد به این است که جمعیت زیادی در مسجد جمع شود . هرگز این گونه نیست ! موفقیت یک روحانی در یک مسجد و یا موفقیت یک کانون فرهنگی به این است که ببیند اگر ده نفر را برگزیده و برایشان سرمایه گذاری کرده، وقت گذاشته و ان ها را تربیت کرده است آن ده نفر چقدر پرورش یافته اند ؟

موفقیت یک روحانی در مسجد به این است که مثلا بعد از پنج سال بتواند بگوید : " من با این چند نفر کار کردم و هر چه بلد بودم به آن ها یاد دادم " ، و بعد از مدتی هر کدام از این چند نفر برای خودشان جایگاهی بدست آورده و موثر باشند . این کاری است که ارزش دارد . ارزش این کار بسیار بیشتر از این است که جمعیت مسجد زیاد باشد . هر چند جمعیت هم خوب است ولی کار اساسی و ریشه ای به این است که روی پرورش نیروهای ویژه سرمایه گذاری کنیم .

سایر مشخصات محصول

وزن : 91 گرم
شابک : 9786009466047
مولف : علیرضا پناهیان
انتشارات : بیان معنوی
تعداد صفحات : 88
موضوع : تاثیر مسجدها زندگی مذهبی جوانان اسلام
جلد : مقوای ضخیم
شماره کتاب شناسی ملی : 5782089
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها