چگونه دستورات دینی ما را تربیت می کنند

کتاب چگونه دستورات دینی ما را تربیت می کنند نوشته علیرضا پناهیان با نگاهی متفاوت به راه های اثربخشی عبادات پرداخته و در انتشارات بیان معنوی چندیدن بار به چاپ رسیده است . عباداتی که خداوند برای ما واجب کرده مطابق با پیچیدگی های روح و ذات انسان طراحی شده است و موجب سازندگی در روح و قلب انسان می شود ، راه های تاثیر و شناخت موضوعی است که این کتاب به آن پرداخته است .
موجود
60,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب چگونه دستورات دینی ما را تربیت می کند نوشته علیرضا پناهیان در 107 صفحه است . عبادات نقش مهمی در زندگی دارند تا آنجا که خدوند در قرآن هدف خلقت را عبادت می داند ( ذاریات 86 ) . خدا عباداتی را متناسب روح ما و برای رشد و کمال واجب کرده است و هرکدام اثرات تربیتی مختلفی دارند . آگاهی از ساز و کار و تاثیر گذاری عبادات می تواند راه رسیدن به کمال را سرعت بخشد .

کتاب شهر خدا ؛ رمضان و رازهای روزه داری پیش از این در باب تاثیر گذاری عبادات به چاپ رسیده بود . گرچه بیشتر مثال های این بحث مرتبط با روزه بود اما به خاطر جنبه ی عمومی مطالب و اینکه به تمامی عبادات مربوط می شود با تغییراتی مختصر به صورت مستقل  به چاپ رسید .

بخشی از کتاب :

" یکی از تفاوت های نسخه های دینی با نسخه های دنیایی ، برای درمان دردهای انسان ، این است که اگر شما مثلا آثار آنتی بیوتیک  و آثاری را که مصرف آن در بدن شما دارد ، ندانید ، صرف مصرف آنتی بیوتیک اثر خود را می گذارد . نیار به سواد و آگاهی شما ندارد . اگر دارو را بخورید ، چه متخصص باشید ، چه عامی باشید ، دارو کارکرد یکسانی خواهد داشت . اما نسخه های دینی این جور نیستند . این نسخه ها را هرچه بیشتر بشناسیم ، بیشتر اثر خواهد گذاشت .معرفت در تاثیرگذاری رفتارهای دینی به ویژه افعال عبادی نقش بالایی دارد "

سایر مشخصات محصول

وزن : 98
شابک : 9786009187959
مولف : علیرضا پناهیان
انتشارات : بیان معنوی
تعداد صفحات : 107
موضوع : اخلاق اسلامی
جلد : مقوای ضخیم
شماره کتاب شناسی ملی : 3545996
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها