کبوتر سفالی سبز

کبوتر سفالی محصولی مناسب برای دکور منزل شماست و مناسب هدیه دادن به عزیزانتان است .  این محصول تولید ایران و لعاب خورده است .
موجود
400,000 ریال
تخفیف 10% درصد
360,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
تمام استان های کشور
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

این پرنده های کوچک فیروزه ای بسیار پرطرف دار بوده و یکی از پرفروش ترین ها بوده است. این پرنده ها به صورت چهارتایی به فروش می رسد. 

اصولا نماد پرنده در ایران باستان دارای مقام والایی بوده است و مردم ایران همیشه نگاهی مقدس به پرنده ها داشته اند و نماد پرنده نشانۀ آزادی (با توجه به تعلق داشتن آن به آسمان) بوده است . همین موضوع باعث شده که در آثار به جا مانده از آن دوران و حتی در آثار پس از اسلام آثار و نقش های پرنده به وفور دیده شود و همین موضوع باعث شده که هنرمندان امروزی  از این نماد الهام بگیرند.

زمانی که سفال با لعاب آراسته می شود هم برزیبایی آن افزوده می شود و هم در برابر رطوبت مقاومت بالایی کسب می کند . لعاب ها انواع مختلفی دارند که بر حسب نیاز به کار گرفته می شوند . یکی از انواع لعاب های مورد استفاده در صنعت سفال و سرامیک ، لعاب های ترنس یا شفاف هستند که اغلب پس از تزیین بدنه ظروف، بر سطح بدنه محصول زده می شود تا هم موجب جلا یافتن و هم افزایش استحکام اثر گردد .  این محصولات هماهنگی مناسبی با چیدمان و دکوراسیون های مدرن منازل خواهند داشت به خصوص اگر بصورت مجموعه چندتایی و همراه بامحصولات هم خانواده خود مثل انارهای سرامیکی چیدمان شده و مورد استفاده قرار گیرند . 

مصارف استفاده این طرح صرفا تزئینی است که شما می توانید از این پرنده های ریز سفالی بر روی میز کار خود و یا در اتاق کارتان زیبایی ای خاصی به اتاق و یا اتاق کارتان ببخشید و از دیدن آنان لذت ببرید 

سایر مشخصات محصول

وزن : 550 گرم
ابعاد پرنده : در پنج سایز متفاوت
جنس پرنده : سفال
رنگ پرنده : سبز
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها