برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

آئینه کتاب

کتاب آئینه کتاب گردآوری و تدوین منتخب بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با موضوع کتاب و کتابخوانی و موضوعات مرتبط همچون معرفی کتاب ، شیوه کتابخوانی ، کتاب های خواندنی ، تدوین کتاب درسی و  فلسفی و باید های حوزه نشر و کتاب و نمایشگاه کتاب می باشد . در ده فصل کتاب موضوعات با تیتر بندی وشرح به صورت نقل بیانات رهبری می باشد . این مطالب به کوشش صادق صفا و گروه تحقیق جهت کاربردی کردن بیانات معظم له تدوین شده است .

ادامه مطلب
11,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

آخرین موجودی
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

" من هرزمان که به یاد کتاب و وضع کتاب در جامعه خودم می افتم قلبا غمگین و متاسف می شوم "  این حقیقت تلخ بخشی از متن بیانات رهبری در باب دغدغه کتاب خوانی در اجتماع و اهمیت به کتاب در جامعه است .

انتشارات حدیث عشق که پیش تر در تدوین سخنان رهبری گام هایی برداشته این بار به موضع کتاب و موضوعات مرتبط مثل معرفی کتاب های ارزشمند و نویسندگان داشنمند ، آثار کتابخوانی و ... پرداخته و در این راستا منتخبی از بیانات را در قالب ده فصل با عنوان بندی تدوین نموده است .

نوشتار پیش رو از چند جهت قابل تامل است :

نخست اینکه این سخنان از جانب یک مرجع دینی بیان شده و این مساله را گوشزد می کند که کتاب خواندن و وقت گذاشتن برای کتاب یک ضرورت است .

در درجه بعدی نارضایتی رهبر از وضع موجود در این رابطه را بیان می کند و اینکه ایشان به دنبال عزم عمومی در این رابطه هستند .

« رمان قوی " خانواده تیبو "

چند سال قبل ، از یک نویسنده ی قوی فرانسوی رمانی خواندم به نام " خانواده تیبو " . البته آن نویسنده ، معروف نیست ؛ اما این رمان خیلی قوی است . معمولا رمان های بزرگ و قوی فرانسوی ها و روس ها و دیگر کشورهایی که رمان های بزرگ از آن جا ها منتشر شده ، تصویر هنرمندانه ی واقعیت های زندگی است . شما کتاب های بالزاک یا ویکتور هوگو یا نویسندگان روسی را ببینید ؛ این ها تصویر هنرمندانه ای ست از واقعیت هایی که در متن جامعه جریان دارد . این کتاب هم همین طور است . در آن جا ، مجموعه های چپ و سورالیست در فرانسه و آلمان و اتریش و سوئیس چقدر تلاش کردند برای اینکه بتوانند جلوی جنگ جهانی اول را - که استشمام می کردند جنگی دارد راه می افتد - بگیرند اما نتوانستند و همه ی این تلاش ها هدر رفت . »

بخشی از متن کتاب آئینه کتاب صفحه 53

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
بیانات رهبری در مورد کتابخوانی
انتشارات
حدیث راه عشق
تعداد صفحات
192
شابک
9786006722573
وزن
177
جلد
شومیز
قطع
پالتویی
نظرات
بدون نظر
برچسب های محصول

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم