1 رای   - 

آخر شهید میشوی

کتاب آخر شهید می شوی روایت خاطرات شهید صادق عدالت اکبری از زبان مادرش است که به قلم آقای حسین شرفخانلو نوشته شده است و در آن سعی شده است که زوایای مختلفی از زندگی این شهید دهه شصتی بیان شود .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
145,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب آخر شهید میشوی روایتی است از زبان مادرش به قلم حسین شرفخانلو از فتح قله ی شهادت شهید صادق عدالت اکبری که در روز شهادت بی بی اش حضرت زینب( س ) اردیبهشت ماه 1395در در محور عزیزه ی حلب در عمق خاک جبهه النصره منطقه دلامه به دیدار معشوقش می شتابد . صادق در سال 1391 ازدواج کرده و وارد دانشگاه شد . وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی ادامه داد و در کنکور ارشد ثبت نام کرد .

نویسنده کتاب « آخر شهید می شوی » با اشاره به اینکه شهید صادق عدالت‌ اکبری با اتکاء به روحیه پدر در جبهه مقاومت حاضر و آخر سر هم ژن خوب واقعی شد و در این کتاب سعی شده است زوایای مختلف زندگی صادق را از زبان مادرش بی‌ کم و کاست به رشته تحریر درآوریم .

لحظه به لحظه زندگی صادق آمده بود جلو چشمم ؛ روزی که به دنیا آمد ، روزی که پا گرفت و زبان باز کرد ، شرین زبانی هایش ، روز اول مدرسه اش ، شیطنت هایش ، قد کشیدن ، پاسدار شدن ش ، آرزوه هایی که برایش داشتم ، عروسیش ، کل کل هایی که با صالح می کرد و دوست و رفیق بازی هایش ....

برگشتیم خانه و چشمم به در بود که کی صادق را می آورند . حوالی ده شب بود که بالاخره تابوت را آوردند . بردیمش بالا . خانه خودش . بین گل های گلخانه . یکی از جمعیت بلند شد و روضه وداع سیدالشهدا را خواند . جمعیت آتش گرفتند . محدثه بی تابی می کرد و میخواست تابوت را باز کنند تا صادقش را ببینند . صورت صادق را که بازکردند ، آرام تر از همیشه خوابیده بود ....

سایر مشخصات محصول

وزن : 133 گرم
شابک : 9786003302372
مولف : حسین شرفخانلو
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 144
موضوع : داستان های فارسی داستان شهیدان مسلمان سوریه خاطرات شهیدان ایران در سوریه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5584599
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها