آداب مناظره با وهابیت

آداب مناظره با وهابیت

70,000 تومان

کتاب آداب مناظره با وهابیت نوشته سید مجتبی عصیری و در باب مناظره است . نویسنده در چهار فصل به مختصر در باب شناخت علم مناظره و نکات اخلاقی و فنی مناظره و مهم ترین نکات در مناظره با وهابیت پرداخته است . این کتاب دومین کتاب از سلسله مباحث اعتقادی استاد عصیری با ویرایش جدید است و مطالعه این کتاب و جلد های بعدی می تواند مخاطب را به اطلاعات کاملی برساند .

تعداد:

آخرین موجودی

در این سالها که جنگ سخت جای خودش را به جنگ نرم داده است شبهه نیز به عنوان بزرگ ترین سلاح جنگ نرم جایگزین ترکش های داغ گشته است . گرچه شبهه از همان روزهای رسالت پیامبر بوده است . اما اکنون شبهات امروزی نرم و لطیف ، ولی فریبنده و خطرناک تر به میدان آمده اند و کشف و پاسخگویی به آنها سیر مطلاعاتی بیشتر و تسلط بر آداب منظره را می طلبد .در اهمیت مناظره و اهمیت آن در تبلیغ تشیع همین بس که در قرآن کریم در کنار بیان سرگذشت برخی اقوام به پاره ای از مناظرات و آداب آنها پرداخته شده است . همچنین در کتب مختلف منظره های بی نظیر امام رضا در رسوایی باطل آمده است . آداب مناظره با وهابیت نوشته  سید مجتبی عصیری ست . این کتاب متن تحقیقاتی درسی و ثمره سالها مطالعه بود که با استقبال به چاپ رسید و اکنون با ویرایشی مختصر پیش روی شماست .

بخشی از کتاب آداب مناظره با وهابیت :

"دوری از درخواست اعتراف به خطا

آنچه در بحث دوری از تحدی (مبارزه طلبی ) گفته شد در دوری از درخواست اعتراف به خطا نیز صادق است ؛ بدین معنا که نباید طرف حق ، چه پیش از مناظره و چه پس از ان از طرف مقابل بخواهد تا در صورت آشکار شدن حقیقت برای وی به شکست و یا خطای خود در اعترافاتش اعتراف کند ؛ چرا که این امر باعث جبهه گیری و ایجاد موضع تقابل از سوی وی گردیده و کمترین دست اورده های منظره را نیز از بین خواهد برد . "

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع آداب مناظره با وهابیتآداب مناظره
مولف سید مجتبی عصیری
انتشارات مولف
تعداد صفحات 280
شابک 9789649937854
وزن 276
جلد شومیز
قطع وزیری
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.