0 رای   - 

ادب حضور 1 اسرار ماه رجب

کتاب ادب حضور ۱ ؛ اسرار ماه رجب درباره ی آداب و مراقبت های اخلاقی این ماه به همراه نکات طلایی و آداب اعتکاف را  در ۱۰۷ صفحه بیان می کند . این کتاب نوشته استاد محمد تقی فیاض بخش است .
موجود
100,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع جلد اول کتاب ادب حضور بیان اسرار ماه رجب و مراقبت ها و مناسک آن همراه با آداب اعتکاف و نوشته محمد تقی فیاض بخش است . این کتاب در چهار فصل با عناوین مقدمه ای در ارجمندی و حرمت ماه رجب ، ماه رجب آغاز ورود به مراتب عالی توحید ، دستورات و مراقبات ماه رجب و مختصری پیرامون اعتکاف مطالبی مهم پیرامون این ماه را بیان می کند .

ماه رجب در لغت به معنای بزرگداشت امری ست و سالها قبل از اسلام هم حتی میان اعراب عصر جاهلیت مورد احترام بوده و آنها سعی می کردند در ماه های حرام مثل رجب به زندگی بدون نزاع و به امور دینی و زندگی روزمره خود بپردازند .

بخشی از کتاب آداب حضور ۱

« ارزشمندترین کار در ماه رجب ؛ اهتمام به نمازهای یومیه

توجه به نمازهای یومیه و اهتمام به حال و حضور قلب در آن ، مهم تر از هر عمل عبادی دیگر است . به تعبیر مرحوم شیخ حسنعلی نخودکی ، اگر ابتدا نمازهای یومیه مان را درست کنیم ، آن چنان  تلالو و نورانیتی در زندگی انسان ایجاد می شود که انسان را برای نماز شب بیدار می کنند و خداوند باب توفیقاتی دیگر را برای آنان باز می کند . »

سایر مشخصات محصول

وزن : ۶۷
شابک : ۹۷۸۶۰۰۹۶۴۷۳۸۵
مولف : محمد تقی فیاض بخش
انتشارات : واژه پرداز اندیشه
تعداد صفحات : ۱۰۷
موضوع : آداب و مناسک و مراقبت های ماه رجب
جلد : نرم
شماره کتاب شناسی ملی : ۵۵۰۹۹۷۲
قطع : جیبی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها