ارتباط با خدا

این کتاب ارتباط با خدا شامل دعای ندبه ، زیارت عاشورا ، دعای کمیل ، زیارت آل یاسین ، دعای توسل ، زیارت امین الله ، دعای عهد و آیه الکرسی  است . زیرنویس  این کتاب بسیار روان و خوانا ترجمه شده است . کتاب با حجم کم مناسب برای سفرهای مذهبی  است . 
موجود
20,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

مردان و زنان مومن در مواجه با مشکلات مادی و معنوی روی به درگاه الهی آورده و با دعا و توسل خواهان رفع نیازمندی های خود از ایزد منان می شوند . 

در این بین آنان دنبال دعاهایی مجرب و مستند می گردند تا با خواندن آنها سریعتر به آمال و آرزوهای خود برسند .

بر این اساس این کتاب منتخب در بر دارنده دعاهایی است انتخاب شده از کتاب شریف مفاتیح الجنان که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

این کتاب شامل سوره های منتخب قرآن ، تعقیبات نماز ، دعاها و زیارات مجرب و ختم سوره های یاسین و واقعه و انعام می باشد

عالم بزرگوار عارف بالله سید بن طاووس "ره" در کتاب پر ارزش "جمال الاسبوع" که در مورد دعا میباشد اداب دعا را برمیشمارد و در انجا متذکر میشود که یکی از اداب دعا و نیایش مقدم داشتن دعا است برای :

                         حضرت " بقیـــــة الله الاعظم امام زمان " و میفرماید:

همواره قبل از انکه برای خودت دعا کنی و حاجات شخصی خود را پیش نظر آوری ابتدا حوائج امام زمانت را یاد اور شو و برای " فــــرج " ان بزرگوار دعا کن.

همچنین سید میفرماید آنچه مهمتر است را اول بخواه و قطعا مهمترین حاجت ما دعا برای برآورده شدن و بدان که اهّم آنها حوایج ان کسی است که ما در پناه و هدایت و حمایت او به سر میبریم

                                                  و او امام زمان "عج" ما است.

پس باید نماز و روزه و دعای تو اول به جهت قضاء حوایج ان حضرت باشد و بعد به جهت حوایج خودت همچنین حوایج دینی و معنوی که مربوط به "روح انسان" است خیلی از حوایج مادی و دنیایی مهمتر است پس انها را مقـــدم بدار.

نکته مهم:

اما اینکه گفتیم حاجات امام زمان "عج" را بر حوایج خودت مقدم بدار به جهت انست که :

بقای دنیا و اهل ان بواسطه وجود مبارک اوست پس هرگاه وجود تو محفوظ باشد به وجود یکنفر چگونه مقدم میداری حوایج و مراد خودت را بر حوایج او؟!؟

بلکه واجب است مقدم بداری حاجات او را بر حوایج خودت البته ان حضرت به دعای تو احتیاجی ندارد اما این اظهار محبت و ارادتی از جانب تو به ان سلطان عالم است و برای خودت مفید است و اگر ابتدا برای ان حضرت دعا کنی امید بیشتری است که خدای مهربان حاجات خودت را نیز براورده نماید.

این کتاب مناسب برای هدیه نثار اموات است که با خواندن کتاب ثوابی برای اموات شما محسوب می شود ان شالله . 

سایر مشخصات محصول

وزن : 100 گرم
شابک : 9786005836233
انتشارات : بهاردلها
تعداد صفحات : 112
موضوع : دعاها زیارت نامه ها
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها