ازدواج چرا

ازدواج چرا

9,000 تومان

کتاب ازدواج چرا نوشته استاد محمدجعفر غفرانی و با موضع آشنایی با مهمترین اصول خودشناسی و خودشکوفایی در ازدواج است . در این کتاب نویسنده با نگاهی دینی و گاه با استفاده از آیات درباره ی شگونگی ازدواج سالم و مسائل و موانع و نکات مرتبط را در قالب پنج فصل با عناوین ضرورت آموزش عشق و ازدواج ، سعادت و خوش وقتی ، چرایی ازدواج ، نقش خودشناسی در ازدواج و نقش ظهور و حضور بیان نموده است .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب ازدواج چرا با نگاه دین و نگاهی به آیات و روایات و در نوشتارهایی کوتاه و با تیتر موضوع خودشناسی ، خودشکوفایی در ازدواج و چرایی ازدواج بررسی شده است .

شاید هیچ گاه به اندازه امروز ضرورت تفاهم و همدلی در زندگی دیده نشده باشد . هرقدر شناخت جوانان از این تحول و شکفتگی زیبا و چالش های آن بیشتر باشد همراهی با کاروان عاشقان برایشان روشن تر و پویا تر خواهد بود . لذا نویسنده در تلاش است به این مسئله و چرایی ازدواج و مسایل پیرامون عمقی تر بنگرد و راه کار را نشان دهد .

این کتاب از مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان و نوشته محمد جعفر غفرانی در 172 است و توسط انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت به چاپ رسیده است . 

« ازدواج درست آن است که برای خودمان صورت بگیرد ، نیاز درونی خود ما باشد .

نه اینکه دیگری بیاید مه من خودم را بر او عرضه کنم ، که صبح تا شب او بنشیند بگوید : به به ، خسته نباشی ، خداقوت ...من به او بگویم کار تو چقدر سخت است ... آیا ازدواج این گونه است ؟! یعنی تصور و تلقی درست از ازدواج این است که می خواهیم یک نفر را استخدام کنیم بعنوان همسر که خوبی ما را بگوید ؟

اصلا اسمی از بدی ها نبرد ؟ ما را نقد نکند ؟...

به نظر می رسد که ازدواج وقتی زیبا است که هردو مسافر یک کوی و یک راه باشند . دنبال یک همسفر و همراه باشید که این همراه ، فقط در طول مسیر با حضورش ، کلامش و نقدش خستگی را از تن شما در کند .

اگر بنای زندگی در ارتباط با همسر تعادل را پیدا نکند ریزش قطعی است و اگر ازدواج آگاهانه نباشد در طلاق فرو خواهد ریخت . »

بخشی از کتاب ازدواج چرا صفحه 23

عناوین پنج فصل کتاب

ضرورت آموزش عشق و ازدواج

سعادت و خوش وقتی 

چرایی ازدواج

نقش خودشناسی در ازدواج

نقش ازدواج در ظهور و حضور 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع خوشناسی جنبه مذهبیزناشویی اسلام
مولف استاد محمدجعفر غفرانی
انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت
تعداد صفحات 172
شابک 978600839239
وزن 257
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4683219
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.