برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

از چیزی نمی ترسیدم

کتاب از چیزی نمی ترسیدم زندگی نامه ای است که حاج قاسم با دست مجروحش نوشته است ؛ مردی از دل روستایی دور افتاده از توابع کرمان چند دوره از زندگی ساده و گیرای خود را برایتان روایت کرده است که از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان آغاز و تا میانه ی مبارزات انقلابی سال 57 به پایان می رسد . لازم به ذکر است که این کتاب با تقریظ( دست نوشته ) رهبر معظم انقلاب شروع می شود .

ادامه مطلب
22,000 تومان
موجود است
دوست داشتن1
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(1)
محصولات مرتبط
توضیحات

کتاب از چیزی نمی ترسیدم زندگی نامه خود نوشت قاسم سلیمانی از سال 1335 تا سال 1357 ( از کودکی تا 22 سالگی ) که توسط انتشارات مکتب حاج قاسم و با قطع رقعی در 136 صفحه به چاپ رسیده است .

نام این کتاب بر آمده از مضمونی است پر تکرار در متن اثر و نیز هم سو است با پررنگ ترین صفت هویتی او در ذهن و ضمیر مردمان و رسانه ها و حکومت های دنیا .

این زندگی نامه ی ناتمام شاید حجم زیادی نداشته باشد ؛ اما ویژگی های برجسته ای دارد .

متن زندگی نامه را خود حاج قاسم نوشته است و در واقع سند دست اول به حساب می آید . روایت او پر از جزئیات است و سرشار از تصاویر دقیق ذهنی ، با زبانی صمیمی .

آنانی که او را فقط سردار جنگاور و دلاور شناخته اند ، شاید باور نکنند که این قلم و روایت اصالتا از آن آن مرد باشد .

قاسم سلیمانی در همین چند سال قبل از شهادتش ، در خلوت و البته در تنگنای زمانی آن فرمانده نظامی پر تلاش ، زندگی اش را به مرور نوشته است ، و هزار دریغ که بیش از این نشد بنویسد .

این اثر دو بخش دارد : بخش اول ، با عنوان نوشتار ، صورت حروف چینی شده با ویرایش بسیار اندک از این زندگی نامه است . بخش دوم کتاب ، با عنوان دست نوشت تصویر کامل دست نوشته های شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را در بر دارد .

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم