0 رای   - 

استراتژی و دیگر هیچ

کتاب استراتژی و دیگر هیچ نوشته حسین روزی طلب و درباره ی سازمان مجاهدین خلق است . این کتاب روایت گفتگو با یک کارشناس امنیتی به نام ناصر رضوی درباره فعالیت ها و استراژدی سازمان مجاهدین خلق است . او در گفتگو با نویسنده به توضیح در مورد فعالیت سازمان از سالهای قبل انقلاب تا دهه شصت ، ترور های کور آنها ، فروپاشی خانه های تیمی و جریان بعد از فروپاشی می پردازد .
موجود
240,000 ریال

موضوع کتاب استراتژی و دیگر هیچ گفتگو با ناصر رضوی درباره فعالیت ها و استراژدی سازمان مجاهدین خلق است . ناصر رضوی از مسئولان بخش اطلاعات در سپاه و وزارت اطلاعات است او کارشناس امنیتی است که سال ها در جریان اعمال و پرونده سازمان مجاهدین خلق بوده و آشنایی کاملی درمورد آن دارد و سی سال در بخش التقاط ؛ خصوصا سازمان مجاهدین خلق کار کرده است .

احاطه رضوی زمینه های متعددی را در بر می گیرد ؛ هم شامل فاز سیاسی ، هم شامل فاز نظامی ، هم جریانات بعد از فروپاشی سازمان ، هم  عملیات های مهندسی آنان و شکنجه پاسداران و هم  فعالیت آنها در عراق  را شامل می شود . این کتاب که مصاحبه ی آن در سال ۹۴ انجام شده در قالب پرسش و پاسخ و با دیدی جزیی نگر  مطالب کاملی را در این مورد برای مخاطبان ارائه کرده است .

بخش از کتاب  ص۸۳ و ۸۴

بعد از افرادی مثل کشمیری که در سطح بالا نفوذ کردند در سالهای بعد ، در این سطح از نفوذ کسی را داشتید ایا مورد مهمی کشف کردید

بله آدمی را کشف کردیم که میخواست امام را بزند . وقتی کسی با حضرت امام تنها می شود . به نظر شما قوی تر از کشمیری عمل نکرده است ...

و بعد هم که دستگیر شد .

ما بعدا ضربه زدیم . این مورد ، نه تنها دست ما که دست هیچ کس نبود . اسم آن شخص عفت غنی پور بود ( از اقوام امام بود و بدین خاطر بازرسی نمی شد )

سایر مشخصات محصول

وزن : ۳۱۵
شابک : ۹۷۸۶۰۰۷۵۹۴۶۷۷
مولف : محمد حسن روزی طلب
انتشارات : یازهرا
تعداد صفحات : ۲۴۸
موضوع : مصاحبه با ناصر رضوی در مورد مجاهدین خلق سازمان مجاهدین خلق
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : ۵۶۵۶۶۷۴۷
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها