کتاب اصول دین نوجوان

اصول دین نوجوان

15,000 تومان

کتاب اصول دین نوجوان به نوشته ی علی شعیبی برای کوکان و نوجوانان چاپ شده است . نویسنده در این کتاب با روشی نوین برگرفته از آیات قرآن کریم به بیشتر سوالات کودکان و نوجوانان پاسخ داده و آموزش اعتقادات اسلامی به کودکان و نوجوانان  نیز در این کتاب نهادینه شده است .

تعداد:

آخرین موجودی

این کتاب با روشی نوین برگرفته ازآیات قرآن کریم به بیشتر سوالات کودکان و نوجوانان پاسخ داده و آموزش اعتقادات اسلامی به کودکان و نوجوانان  نیز در این کتاب نهادینه شده است و می تواند برای آموزش اعتقادات اسلامی به کوکان و نوجوانان مفید واقع شود .

کتاب اصول دین نوجوان دارای 4 فصل با عناوین توحید ، نبوت ، امامت ، عدل و معاد و 64 صفحه می باشد که در صفحات پایانی پرسش نامه جهت خودآزمایی کودکان و نوجوانان آمده است .

" فصل دوم ؛ نبوت "

" چه طور می شود پیامبر گناه نکند ؟

کسی که بداند در یک لیوان آب ، یک قاشق سم ریخته شده است ، آیا حاضر است از آن لیوان آب بخورد ؟ او می داند که اگر از آن آب بخورد هلاک می شود .

اگر کسی بداند ، در شهری ، بیماری مسری و خطرناکی مثل طاعون فراگیر شده است ، آیا حاضر است وارد آن شهر بشود ؟ او می داند اگر وارد آن شهر بشود ، مثل اهالی آن شهر بیمار می شود .

اگر کسی بداند سیم لختی برق دارد ، آیا دیگر به آن سیم دست می زند ؟

پیامبران به خاطر ارتباطی که با خداوند دارند ، از باطن اعمال خبر دارند و می دانند که گناه چه قدر پلید و پست است ، به همین دلیل حاضر نیستند دست به گناه بزنند و از گناه و اعمال شیطانی به خداوند ، پناه می برند .

صفحه ی 42 .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع اصول دین به زبان ساده
مولف علی شعیبی
انتشارات انتشارات معارف
تعداد صفحات 64
شابک 9789645310330
وزن 70 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 5932446
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.