افراد موفق چگونه فکر می کنند

افراد موفق چگونه فکر می کنند

18,000 تومان

کتاب افراد موفق چگونه فکر می کنند نوشته جان سی مکسول و به ترجمه سامان شاهین پور به بررسی تفکر افراد موفق با نگاه روانشناسی پرداخته است . این کتاب یازده فصل دارد و هر فصل آن روی یکی  از یارده نوع تفکر متمرکز شده است . کتاب حاضر فقط مطلب تئوری نیست بلکه بیان کننده راه کار برای این است که چگونه یک متفکر موفق باشید و زندگی و کار خود را متحول کنید .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب افراد موفق چگونه فکر می کنند تمرین هایی برای دستیابی به تفکر قدرتمند و تحول در زندگی و کار است .

همه دنبال افراد خوش فکر هستند چون آنها مشکلات را حل می کنند و همیشه ایده ای برای بهتر بودن زندگی و کار دارند .

خلاصه این که افراد خوش فکر در کارشان موفق هستند .

کتابی که در دستان شماست برگردانی از کتابی با همین عنوان است و می خواهد به شما نشان دهد که چگونه یک متفکر خلاق باشید و زندگی و کار خود را متحول کنید .

این نوشتار به قلم جان سی مکسول و ترجمه ساسان شاهین پور است و شامل یازده فصل با عناوین :

تفکر کل نگر ، تفکر متمرکز ، تفکر خلاق ، تفکر واقع گرا ، تفکر متمرکز ، تفکر خلاق ، تفکر واقع گرا ، تفکر استراتژیک ، تفکر امکان گرا ، تفکر عمیق ، تفکر عامیانه ، تفکر مشارکتی ، تفکر غیر خودخواهانه و تفکر هدف گرا می باشد .

هر فصل از این کتاب روی یکی از یازده نوع تفکر متمرکز شده است . 

« آدولف هیتلر دیکتاتور نازی ها جایی گفته است : " حاکمان چقدر خوش شانس هستند که مردم فکر نمی کنند " کسانی که خوب فکر می کنند می توانند حاکم خود باشند و قوانین خود را اجرا کنند حتی اگر تحت فشار حاکمان ستمگر یا شرایط سخت قرار گیرند . به طور خلاصه باید بگویم ، کسانی که درست فکر می کنند افراد موفقی هستند .

چهل سال است که درباره ی افراد موفق مطالعه می کنم . اگرچه تفاوت هایی که بین آنها دیده می شود حیرت انگیز است ، دریافته ام که همه ی آنها در یک چیز اشتراک دارند . این که چگونه فکر می کنند ! این همان چیزی ست که افراد موفق را از افراد ناموفق متمایز می کند . جالب این است که بدانیم که این موضوع یک استعداد ذاتی نیست ،

یعنی می توانیم یاد بگیریم مانند آنها فکر کنیم . به عبارتی ، اگر شیوه تفکرتان را تغییر دهید ، می توانید زندگی تان را تغییر دهید . »

بخشی از مقدمه کتاب " افراد موفق چگونه فکر می کنند "

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع موفقیت جنبه های روانشناسیانواع تفکر
مولف سامان شاهین پور
انتشارات مهرسا
تعداد صفحات 200
شابک 9786006591841
وزن 183
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4349356
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.