کتاب اقیانوس ها چرخ می زنند

اقیانوس ها چرخ می زنند

12,000 تومان

کتاب اقیانوس ها چرخ می زنند به کوشش پری آخته و روایت بخش کوچکی از خاطرات و زندگی نامه ناخدا مهدی ارتیانی از تکاوران پیشکسوت ست . کتاب حاضر گزیده ای است از آنچه در یک مصاحبه خودمانی و با بیانی روان این رزمنده تکاور برای مخاطبین نوجوان نقل شده است .

تعداد:

آخرین موجودی

در این کتاب تکاور مهدی ارتیانی از رزمندگان دفاع مقدس در مصاحبه با نویسنده به بیان زندگی نامه و خاطرات خود در دوران دفاع مقدس پرداخته است .

مطالب این کتاب با بیانی خودمانی و با نقل مستقیم آقای ارتیانی و مناسب مخاطبین نوجوان خود نقل شده است و معنای اصلاحات در زیر نویس آورده شده تا مخاطب نوجوان در عین درک مطلب اطلاعات عمومی در این زمینه پیدا کند .

کتاب  اقیانوس ها چرخ می زنند از مجموعه قصه های دریا و کاری کم حجم در 100 صفحه از انتشارات سوره مهر می باشد .

در انتهای کتاب تعدادی عکس ضمیمه کتاب شده است .

« نزدیک ساعت نه صبح شده بود . از ساعت ده شب تا نه صبح توی دریا سرگردان و مشغول حرف زدن بودیم . تا چشم کار می کرد دریا بود و بس . در آن هیر و ویر باز شوخی می کردیم و از خنده ریسه می رفتیم .

یک دفعه هلی کوپتر گشت را دیدیم . هلی کوپتر منطقه ما را شناسایی کرد و رفت . یدک کش سفیدی آمد و ما را سوار کرد و به سکوی نوروز برد . بدجور سرما خورده بودم ؛ به طوری که حتی نمی توانستم چشم هایم را باز کنم . برای صبحانه مان نان تازه و پنیر و چای داغ آوردند ...

فرمانده الفتی آمد و گفت : رسیدن بخیر

فرمانده لبخندی زد گفت : " وقتی گفتن شما هشت نفر نیستید ، گفتم نگرانی تون بی توجیه ! من این هشت نفر می شناسم . اینها هیچی شون نمیشه و هر جا برن برمی گردن . "

راست هم می گفت از آن بیدها نبودیم که با هر بادی بلرزیم ... »

بخشی از متن کتاب اقیانوس ها چرخ می زنند صفحه 70 و 71

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع زندگی نامه ناخدا مهدی ارتیانی خاطرات دفاع مقدس
مولف پری آخته
انتشارات سوره مهر
تعداد صفحات 100
شابک 978600035376
وزن 85
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4972911
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.