امام مهدی و اخبار غیب

امام مهدی و اخبار غیب

3,500 تومان

کتاب امام مهدی و اخبار غیب حاوی ترجمه سخنرانی های سید حسن نصرالله در مورد اخبار غیب و امام زمان و نشانه های ظهور است . این کتاب شامل سه مبحث نگاهی به راه های آگاهی از غیب ، نگاه اسلام به اخبار غیب و آینده ، چارچوب روش شناسی در مطالعه نشانه های ظهور و کاربرد آنها ست . 

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب امام مهدی ( عج ) و اخبار غیب تدوین بیانات سید حسن نصر الله در مورد اخبار غیب و اطلاع از آن ، اخبار غیب و ظهور ، روایات اخر الزمان و ظهور است . 

سید حسن نصرالله رهبر گروه حزب الله لبنان است و سخنرانی های استفاده شده در این کتاب مربوز به محرم سال 1436 ( 6 سال قبل ) می باشد .

در این کتاب همراه مطالب در سه فصل مجزا تدوین شده و آیات و روایات مرتبط نیز بیان شده است .

این کتاب را موسسه دارالموده به صورت روان و تا حد امکان بدون تغییر ترجمه نموده و انتشارات جمکران در 87 صفحه به چاپ رسانده است . 

در لابه لای صفحات کتاب پرسش نامه مسابقه کتابخوانی قرار گرفته است .

« ایمان به غیب در اعتقاد ما 

ما به غیب اعتقاد داریم . این ، بخشی از اعتقاد همه پیامبر ( ع ) است . وقتی که ما راجع به خداوند ، قیامت ، وحی و فرشتگان صحبت می کنیم ، همه این صحبت ها درباره ی غیب هستند و ما به انها ایمان داریم . این مساله در اعتقادات اسلامی ، به روشنی بیان شده است . خداوند تعالی می فرماید : " الم ذلک الکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین الذین یومنون بالغیب ...  ( یعنی اینکه اولین ویزگی و صفت مومن بودن ، اعتقاد به غیب است ) " و یقیمون الصلاه و مما رزقناهم ینفقوت والذین یومنون بما انزل الیک " ( یعنی این که آن چه بر رسول خدا نازل شد ، بخشی از غیب است ) و" و ما انزل من قبلک " ( بخشی از غیب ) " و بالاخره"  (و باز هم غیب ) " و بالاخره هم یوقنون " »  

بخشی از متن کتاب امام مهدی و اخبار غیب صفحه 14

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع امام دوازدهممهدویت انتظار سخنان سید حسن نصرالله
مولف سید حسن نصرالله
انتشارات جمکران
تعداد صفحات 87
شابک 9789649733999
وزن 72
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4251809
قطع جیبی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.