برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

اهالی اینجا

کتاب اهالی اینجا نوشته زهرا آقازاده نژاد و رونوشت هایی از بخش بانوان یک موکب در اربعین و در کربلاست . بعد از فروپاشی رژیم بعث و جهانی تر شدن اربعین موکب حضرت معصومه برای خدمت به زائرین با اجرای برنامه ها و قسمت های مختلف تشکیل شد . نیمی از این موکب توسط بانوان اداره می شود و آنچه در این کتاب می خوانید خاطرات  از زیبایی های اربعین و از زبان خادمین این موکب در قسمت های مختلف  می باشد .

ادامه مطلب
250,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

 اهالی اینجا نام کتابی به کوشش زهرا آقازاده نژاد و با موضوع رونوشت هایی از بخش بانوان یک موکب در اربعین و در کربلا 

می باشد . 

بعد از فروپاشی رژیم بعث شیعیان عراق فرصت پیدا نمودند تا پس از سال ها خفقان ارادت خویش را با آسودگی ابراز کنند و بعد از چند سال امکان مراسم اربعین به  عنوان یک مراسم جهانی برای همه شیعیان تبدیل شد .

جهانی تر شدن اربعین و نیازهای مختلف زائرین و فرصت معرفی تشیع موجب شد تا  موکب حضرت معصومه برای خدمت به زائرین با اجرای برنامه ها و قسمت های مختلف تشکیل شود .

نیمی از این موکب توسط بانوان اداره می شود لذا مدیران موکب اربعین سال 98 جهت ثبت مستندات این بخش و همچنین ارزیابی فعالیت بانوان خادم ، از سرکار خانم آقازاده درخواست نمودند در این سفر به عنوان مستندنگار همراه این کاروان و جمع باشد . اگرچه ضبط همه ی اتفاقات توسط یک نفر امکان پذیر نیست اما تلاش نویسنده برای ثبت وقایع و حال و هوای موکب و خاطرات خادمین ستودنی ست .

اهالی اینجا در صفحه 172 و توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است .

« انگار آدم ها به هم گره خورده اند . نفس ها با هم ترکیب شده می شود خودت را جدا کنی . صاحبخانه آغوشش را تنگ تر کرده انگار به سینه می فشاردمان .

داشتیم تمرین یکی شدن می کردیم . مرزهای پتویی به هم نزدیک تر شده بود . کوله ی این یکی رفته بود روی پتوی آن یکی . وقتی مادری نبود خانواده ی کناری بچه اش را نگه می داشت تا برگردد . کسی که زیادی در زندگی اش اهل مرزبندی است ، اینجا برایش سخت می گذرد . مانور یکی شدن داشتیم . »

بخشی از متن کتاب اهالی اینجا صفحه 142

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
خاطرات موکب خواهران در اربعیناربعین
مولف
زهرا آقا زاده نژاد
انتشارات
شهید کاظمی
تعداد صفحات
172
شابک
9786222850098
وزن
205
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
7396242
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم