اینجا خط مقدم است

29,000 تومان

کتاب اینجا خط مقدم است ، رونق تولید در دفاع مقدس به روایت محمود زرگر نوشته یحیی نیازی در چهار فصل است . آنچه پیش روی مخاطب قرار گرفته ، روایت جوانانی بیدار و انقلابی است که در بحبوحه جنگ تحمیلی به مبارزه با بیکاری و رونق پرداختند و با توکل به خدا و تکیه بر دانش و تخصص فردی و گروهی ، سبب رونق تولید مواد مورد نیاز در پالایشگاه نظیر کربن شدند.

تعداد:

آخرین موجودی

در مقدمه کتاب اینطور آمده است :

وقتی به زندگی محمود در دوره انقلاب و جنگ نگاه می کنی ، رد شخصیتی را می بینی که در روزهای متلاطم پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی با کارهای ساده ، اما پرثمرش توانسته ، دشواری ها و سختی های روزگارش را خسته و با پشتکار و صبوری ، انتخاب هایش را اجرایی و ماندگار کند . او با سختی های زندگی جنگیده تا چرخ تولید را در شرایط حساس کشور به حرکت درآورد و در این مسیر بارها و بارها موفق شده است ! البته شکست هم جزئی از زندگی است که بدون چشیدن مزه آن نمی توان شیرینی موفقیت را درک کرد . زرگر ، بچه شهر هفتکل ، دومین شهر مشهور نفتی ایران با معماری خاص و فراز و فرودهای توسعه یافتگی و عقب ماندگی است . اما محمود هیچ گاه اسیر مکان و زمان نشد . به طور کامل دلبسته و پای بند جایی نشد . هرجا که زمینه تلاش و فعالیت برایش فراهم می شد و با عقایدش جور بود ، همانجا خانه و کاشانه او می شد . بارها کوچ کرد و رفت و بازگشت و دوباره رفت و باز آمد تا هدفش را دنبال کند و به نتیجه دلخواهش برسد . کتاب حاضر روایت او از مبارزه با بیکاری و رونق تولید در دفاع مقدس است که در تنظیم این روایت ها تلاش شده است با توصیف ملموس و واقعی حوادث در حد بایسته و شایسته متنی خواندنی تر به مخاطب ارائه شود .

بخشی از کتاب را مطالعه بفرمایید :

فصل چهارم : رونق تولید :

شرایط سخت ، انگیزه بیشتر :

در آن شرایط و با وضعیت نگران کننده ای که وجود داشت با انگیزه بالا ، تلاش برای تهیه نمونه های بیشتر از خوراک جدید و راه اندازی تولید آزمایشی شروع شد . از سوی دیگر با توجه به اینکه ماه ها از توقف کارخانه می گذشت و کارخانه نیاز به تعمیرات بسیاری برای راه اندازی داشت ، برنامه ها و مقدمات این کارها با همراهی و همدلی تمام همکارانم در بخش های مدیریتی و اداری ، عملیات ، تعمیرات و خدمات شروع شد اما آنچه همچنان نتیجه کارها را در هاله ای از ابهام نگه داشته بود ، استمرار حوادث پی در پی در گوشه و کنار کشور بود . کشور در این هنگام به اوج ناامنی رسیده بود . عده ای به طرفداری بنی صدر و عده ای به مخالفت او قد علم کرده بودند . فشار به جبهه های جنگ هرروز بیشتر می شد . در مناطق جنگی پیام های جنگ را به حساب خیانت بنی صدر می گذاشتند . تفرقه و دو دستگی بر ایران سایه انداخته بود تا اینکه با تسلط سپاه و نیروهای بسیجی بر اوضاع داخلی بنی صدر فراری شد اما پیامدهای این ماجرا همچنان وجود داشت .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع جنگ ایران و عراق
مولف یحیی نیازی
انتشارات روایت فتح
تعداد صفحات 240
شابک 978-600-330-438-3
وزن 193
شماره کتاب شناسی ملی : 6110259
جلد نرم
قطع وزیری
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.