باران نور

کتاب باران نور شامل آموزش 28 حرف عربی و نشانه ها به همراه 13 پیام قرآنی ، شعر ، تصویر ، رنگ آمیزی ، روش تدریس و تمرینهای دوره ای می باشد که برای آموزش حروف عربی برای روان خوانی قرآن به کودکان است که با آموزش به روش آسان و کودکانه توسط خانم زینب منفرد و همکاری مجرب ترین مربیان قرآنی استان قم نوشته شده است . روش این کتاب برای آموزش به کودکان بر حسب بازی و شعر و نقاشی است . با این کتاب می توانید...
موجود
100,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

عشق و محبت به قرآن کریم در بین عموم مسلمان به اندازه ای است که دوست دارند ، فرزندانشان از سن خردسالی به آموزش قرآن کریم ، به خصوص حفظ آن بپردازند . امروزه سطح هوش و استعداد کودکان نیز به طور چشمگیری رشد کرده است و آنان دوست دارند مطالب و موضوعات زیادی را یاد بگیرند .

این روشن است که حفظ قرآن باید از سنی شروع شود که گویش کودک نسبتاً کامل شده و توان بیان بیشتر حروف را دارد ، بین 3 و نیم تا 4 سال ـ البته بسته به کودک دارد . 

در کتاب باران نور برای آموزش هر کلمه در یک صفحه درسی داده می شود که شامل پیام قرآنی ، ببین و بگو که در قالب تصویر است و برای داستان سرایی و آموزش تصویری به کودکان مناسب است ، دور حرف مورد نظر را خط بکش که برای آشنایی با آوا و نحوه نگارش آن حرف مناسب است و نکته قابل توجه این است که کودک هیچ کدام از حروف را نمی نویسد و تنها با شکل و آوای آن آشنا می شود و به مرور با دیدن آن ها می تواند متن را بخواند و این کتاب تنها برای آموزش کودکان برای خواندن قرآن و یادگیری حروف عربی است و در انتهای هر صفحه در مورد آن حرف یک فعالیت آزاد داده می شود که کودک می تواند آن را خود به تنهایی یا همراه با والدین انجام دهد مانند نمونه ای که در تصاویر می بینید .

در انتهای کتاب نیز جدولی برای یادگیری بیشتر و تمریم یکجای حروف با حرکات مختلف آورده شده است و چند آیه و آیه الکرسی و سوره نبا برای کودکان دلبندتان آورده شده است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 177 گرم
شابک : 9789647262859
مولف : زینب منفرد
انتشارات : موسسه قرآنی ریحانه الهی
تعداد صفحات : 64
موضوع : راهنمای آموزشی قرآن قبل از مدرسه
جلد : شومیز
قطع : رحلی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها