بازی فکری تعادل

بازی تعادل  برای بازی مناسب کودکان 5 سال به بالا  افزایش تمرکز  و مهارت های حرکتی  مناسب است 
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
300,000 ریال

در تمام جنبه های زندگی ، داشتن تعادل و میانه روی راز موفقیت افراد می باشد . ما هر چه متعادلتر می شویم شخصیتمان و زندگی مان غنی تر می شود و پاداش های بیشتری از عالم هستی دریافت می کنیم . هر چه متعادل تر می شویم ، سالم تر ، توانمند تر و توانگرتر می شویم و در نتیجه از زندگی مان بیشتر لذت خواهیم برد .

بازی تعادل علاوه بر توجه به این وجه اساسی از زندگی ، همچنین باعث افزایش هوش اجتماعی کودکان و افزایش مهارتهای حرکتی ظریف در کودکان می شود . این بازی همچنین برای کودکانی که مبتلا به نقص توجه و بیش فعالی می باشند مناسب است و در بهبود تعادل اینگونه کودکان بسیار تاثیر گذار می باشد .

این بازی شامل راهنمای بازی، 28 عدد مهره بازی ، سه مخروط رنگی  و یک تاس رنگی است که همان سه رنگ را نشان می‌دهد. در یک روش بازیکنان به نوبت تاس می‌اندازند و هر رنگی که بیاید بازیکن باید یک استوانه را روی نیم‌کره‌ی همان رنگ بگذارد. اگر تعادل نیم‌کره به هم بخورد و استوانه‌ها بریزند، همه‌ی استوانه‌ها را برمی‌دارد. کسی برنده است که زودتر همه‌ی استوانه‌هایش را روی نیم‌کره‌ها بچیند. افزایش تمرکز، دقت عمل و هماهنگی چشم و دست از مهم‌ترین اهدافی است که این بازی دنبال می‌کند.

سایر مشخصات محصول

وزن : 280 گرم
ویژگی خاص : مناسب برای بیش فعالی
گروه سنی : 5 سال به بالا
مهارت ها : افزایش تمرکز افزایش هوش مهارت های حرکتی
نوع محصول : وسیله بازی
نوع بسته بندی : جعبه و سلفون
جنس محصول : پلاستیک
جنسیت : پسر و دختر
قابل ارسال به عنوان هدیه :
تعداد بازیکن : 2 تا 4 نفر
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها