برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

با تو می مانم

کتاب با تو می مانم روایتی داستانی از زندگی شهید هادی باغبانی از شهدای جوان مدافع حرم به روایت مریم مهدی پور همسر شهید که به کوشش منصوره قنادیان تهیه شده است . این کتاب روایت دلنشین از شهیدی هم جنس انسان های عصر کنونی ست که با قلمی روان و یکدست نگاشته شده و به زندگی این شهید از زندگی مشترک و ابعاد شخصیتی او از نگاه همسر می پردازد . این شهید به همراه گروه مستند ساز برای ثبت ماندگار این جنگ نابرابر و حقیقت های آن به سوریه اعزام شده بود  و در سال 92 به شهادت رسید .

ادامه مطلب
16,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

با تو می مانم نام کتابی به کوشش منصوره قنادیان و  روایتی داستانی از زندگی شهید هادی باغبانی از شهدای جوان مدافع حرم به روایت همسر شهید می باشد .

شهید باغبانی متولد سال 62 در مازنداران بود . وی از خبرنگاران و مستند سازانی بود که در سوریه به تهیه فیلم و ثبت رشادت ها و مظلومیت مردم سوریه و جنایات داعش پرداخت .

در این کتاب که برشی از زندگی شهید است ، روایتی داستانی را از زبان خانم مهدی پور و از سالهای زندگی مشترک تا شهادت ایشان را می خوانید .

با تو می مانم روایت دلنشین همچون کتاب های دیگر از زندگی مردانی ست که مردانگی را بازی و عمل کرده اند 

این نوشته با قلمی شیوا و  یکدست نگاشته شده است و مخاطب را با ابعاد اخلاقی وسبک زندگی این شهید بزرگوار آشنا می کند .

این شهید به همراه گروه مستند ساز برای ثبت ماندگار این جنگ نابرابر و حقیقت های آن به سوریه اعزام شده بود  و در سال 92 در شهر دمشق به شهادت رسید .

با تو می مانم را در 120 انتشارات روایت فتح به چاپ رسانیده است .

« هادی می خواست صبح زود قبل از بیدار شدن رضوانه برود . صبحانه را نیمه کاره رها کرد تا آماده رفتن شود که دید رضوانه بیدار شده است و نگاهش می کند . به رضوانه گفت : بابایی داره میره و زود برمی گرده . اما رضوانه گریه اش گرفت . مادر هادی هم از اینکه می خواست همین روز اولی برود سرکار ناراحت بود . گفت خدا رو خوش نمیاد دل این بچه رو بشکنی آخه پسر جون . زن و بچه ات هم حق دارن . هادی دلش سوخت . رضوانه را بغل کرد  گفت : بابایی دوست داری با هم بریم سر کار ... »

بخشی از متن کتاب با تو می مانم صفحه 98

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
زندگی داستانی شهید هاید باغبانی
مولف
منصوره قنادیان
انتشارات
روایت فتح
تعداد صفحات
120
شابک
9786003304383
وزن
86
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
6111671
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم