با حمد جا را برای فرشته ها تنگ کنیم طعم شرین خدا6

با حمد جا را برای فرشته ها تنگ کنیم طعم شرین خدا6

21,500 تومان

کتاب با حمد جا را برای فرشته ها تنگ کنیم نوشته محسن عباسی ولدی ست و درباره ی مفهوم شکر ، خانواده شکرگزار ، نتایج شکرگزاری و مفاهیم مرتبط است . این کتاب جلد ششم مجموعه طعم شیرین خداست و می خواهد با بحث شیرین شکر مخاطبانش را به زندگی شیرین توحیدی دعوت کند .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب با حمد جا را برای فرشته ها تنگ کنیم نوشته محسن عباسی ولدی مفهوم زیبایی شکرگزاری و آثار آن در زندگی ست .

آقای عباسی ولدی سخنران تربیتی ست و در مجموعه طعم شیرین خدا بنا دارد تا با تکیه بر آیات قرآن و احادیث نورانی اهل بیت به معرفی خدا و ابعاد مختلف دین بپردازد .

طعم شرین خدا با مبحث هدف زندگی و سوال چرا به دنیا آمده ایم شروع شد .

در کتاب ششم این مجموعه که هم اکنون پیش روی شماست می خواهد با مبحث هایی مثل آموزش شکر به کودکان ، توجه به نعمت و آثار شکرگزاری زیبایی زندگی همراه با شکر را به مخاطب در قالب کلمات عرضه کند . 

در حدیثی از امام سجاد آمده است که " حمدا به ملائکه المقربین " حمد و سپاسی که به وسیله آن ، جای فرشتگان مقرب را تنگ می کنیم . "

نام این کتاب نیز از این سخن نورانی گرفته شده است . 

در قرآن کریم ، احادیث و سخن شاعران در این باره سخن گفته شده است .

« تو این کتاب ، درباره ی آموزش شکر به بچه ها حرف می زنیم و می گیم به جای اینکه همه اش تلاش کنیم عبادت رو برای بچه هامون بزرگ جلوه بدیم ، باید با معرفی نعمت های خدا ، معبود رو به اونها بزرگ نشون بدیم . بعدش در خونه ی امام سجاد رو می زنیم و سر سفره ی صحیفه سجادیه می شینیم تا بفهمیم با حمد و شکر خدا به کجا ها میتونیم برسیم . با این دعا میشه فهمید که هل دادن مردم به سمت شکر ، اونا رو خیلی خیلی به بندگی و اطاعت نزدیک تر می کنه . »

بخشی از مقدمه کتاب "با حمد جا را برای فرشته ها تنگ کنیم"

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع شکرگذاریخداشناسی
مولف محسن عباسی ولدی
انتشارات آیین فطرت
تعداد صفحات 230
شابک 9786008031482
وزن 258
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6167463
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.