6 رای   - 

برای زین اب

کتاب برای زین اب روایت زندگی  شهید مدافع حرم محمد بلباسی از کودکی تا شهادت این بزرگوار از زبان خانواده ، همسر و دوستان ش است که به قلم سمیه اسلامی و فاطمه قنبری توسط نشر شهید کاظمی به زیور چاپ آراسته گردیده است . خواننده پس از خواندن این اثر، با مفهوم صحیح آتش به اختیار بودن و البته روحیه جهادی شهید در مقاطع مختلف از عمر کوتاه ، اما پربرکتش آشنا می‌شود .
موجود
500,000 ریال
تخفیف 5% درصد
475,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

شهید محمد بلباسی یکی از شهدای شهر مازندران در خان طومان است که در حین مبارزه با تروریست های تکفیری در خان طومان به شهادت رسید و پیکر مطهرش هنوز به وطن باز نگشته است .

شهید محمد بلباسی چند روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در نهم اسفند ماه 1357 در قائم شهر به دنیا آمد . برای زندگی معنوی اش برنامه ریزی داشت و در کارهای جهادی پیش قدم بود و فعالیت زیادی در این راستا انجام دادند . بعد از ازدواج وارد سپاه شدند و در تهران مشغول به کار شدند و در این میان به خادمی راهیان نور می رفتند و کارهای فرهنگی انجام می دادند تا اینکه وقت دفاع از حریم حضرت زینب شد . با گروهی از سپاه استان مازندران برای دفاع از حرم راهی سوریه شدند و در منطقه خان طومان حین درگیری با تروریست های تکفیری همراه دیگر همرزمانشان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

شهید محمد بلباسی دارای چهار فرزند هستند که سه فرزند ایشان قبل از شهادتشان به دنیا آمدند و دخترشان زینب بعد از شهادت این بزرگوار دیده به جهان گشود .

کتاب برای زین اُب روایت زندگی شهید از زبان خانواده ، همسر و دوستان ش است که در هشت قسمت به نگارش درآمده است و در بین صفحات با عکاسهایی از شهید روبرو می شوید که بیانگر روحیه و شخصیت شهید است . کتاب در بخش انتهایی مزین به وصیت نامه ایشان است که خواندن آن خالی از لطف نیست .

خواننده کتاب برای زین اب پس از خواندن ش ، با مفهوم صحیح آتش به اختیار بودن و البته روحیه جهادی شهید در مقاطع مختلف از عمر کوتاه ، اما پربرکتش آشنا می‌شود و می‌فهمد که اگر انسان از زمان خود به درستی استفاده کند و به هر اتفاقی در وقت و جایگاه خودش رسیدگی نماید ، دیگر هیچ چیز در زندگی ، قضا نمی‌شود و پس از مطالعه این کتاب می توانند با محمد بلباسی در زندگی شخصی اش ، اردو‌های جهادی ، خادمی شهدا ، جهاد با نفس ، سرزندگی و نشاط در امور مختلف ، سفر‌های راهیان نور ، مدیریت جهادی در ابعاد مختلف سیاسی ، فرهنگی و ... ، سفر به سوریه ، و مواردی دیگر آشنا شوند .

خاطره ای از محبوبه بلباسی همسر شهید :

همیشه با خنده می گفت : " آدم چهارتا بچه بی تربیت داشته باشه ولی پژو آر.دی مدل پایین نداشته باشه ! "

اغلب به خاطر نداشتن ماشین مجبور می شدیم خیلی از مهمانی ها و مسافرت ها را  بی خیال شویم .

سایر مشخصات محصول

وزن : 400 گرم
شابک : 9786229978801
مولف : سمیه اسلامی فاطمه قنبری
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 390
موضوع : خاطرات بازماندگان شهدای سوریه خاطرات شهیدان سوریه شهیدان سوریه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5543259
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها