برچسب کودک طرح شهید چمران و شهید طهرانی مقدم

برچسب کودک با طرح شهید چمران و شهید طهرانی مقدم به گونه ای خاص برای کودکان طراحی شده است و خانواده ها از این طریق می توانند به صورت غیر مستقیم فرزندان دلبندشان را با شهدا و سبک زندگی شان آشنا کنند . جنس برچسب لیبل چسبی مرغوب است که در هر بسته دو برچسب با طرح مختلف و یک نشان کوچک از زمان دفاع مقدس قرار دارد . جهت خرید تعداد بالا با ما تماس بگیرید .
موجود
110,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

مصطفی چمران در 1310 شمسی در قم به دنیا آمد و از یک سالگی به همراه خانواده در تهران ساکن شد .

مصطفی چمران وزیر دفاع دولت موقت جمهوری اسلامی ایران و بنیانگذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جنگ ایران و عراق بود . وی پیش از انقلاب اسلامی با دعوت امام موسی صدر به لبنان رفت و هشت سال آنجا ماند . بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران وزیر دفاع دولت موقت جمهوری اسلامی ، نماینده مجلس و فرمانده ستاد جنگ‌های نامنظم در جنگ عراق با ایران بود . مصطفی چمران در دهلاویه در 31 خرداد 1360 شمسی به شهادت رسید.

حسن طهرانی مقدم 6 آبان 1338 در محله سرچشمه تهران متولد شد . در 21سالگی و در ابتدای شکل‌گیری رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در اطلاعات منطقه 3 سپاه شمال ، مشغول به فعالیت شد . بعد از عملیات ثامن‌ الائمه ( ع ) ، متوجه ضعف آتش پشتیبانی خودی مستقر در خطوط مقدم جنگ شد . در پاییز 1360 طرح ساماندهی آتش پشتیبانی ( خمپاره اندازها ) را به صورت سنجیده و مدون تقدیم حسن باقری کرد . آبان سال 1362 مأموریت راه اندازی و سازماندهی " فرماندهی موشکی زمین به زمین سپاه " به طهرانی مقدم محول شد و به این ترتیب 21 اسفندماه 1363 اولین موشک ایران به کرکوک شلیک شد . پس از صدور فرمان تاریخی امام ( ره ) مبنی بر تشکیل نیروهای سه‌گانه سپاه پاسداران ،‌ شهید مقدم در سال 1364 به سمت فرماندهی موشکی نیروی هوایی سپاه منصوب شد . عمده کارهای تحقیقاتی ساخت موشک « شهاب 3 » را شهید مقدم انجام داده بود . او در اول مهر سال 84 به‌عنوان جانشین سردار علی زاهدی در نیروی هوایی سپاه پاسداران منصوب شد . در 25 آذرماه سال 85 به‌عنوان مشاور فرمانده‌کل سپاه در امور موشکی و رئیس سازمان خودکفایی سپاه انتخاب شد .

حسن تهرانی مقدم در 21 آبان‌ماه 1390 بر اثر انفجار زاغه مهمات در پادگان مدرس ، واقع در شهرستان ملارد ، به همراه 16 نفر دیگر از اعضای سپاه پاسداران ، به شهادت رسید .

***********************

این برچسب ها با هدف آشنایی کودکان ایران زمین با قهرمانان واقعی این مرز و بوم طراحی شده است .

تمام تلاش تولید کننده این بوده است که کاری مناسب و با کیفیت طراحی و تولید کند .

جنس هر برچسب از لیبل مرغوب موجود در بازار است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 12 گرم
روکش جلد : سلفون
طرح : مطابق عکس
ویژگی خاص : آموزش غیرمستقیم به کودکان
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها