بسته سوغات زائر

بسته سوغات زائر

110,000 تومان

بسته سوغات زائر محصولی خلاقانه برای هدیه به عزیزانتان است . این بسته شامل یک قاب فرش قهوه ای رنگ حرم امام رضا ( ع ) به ابعاد 16 * 10 سانتی متر ، یک شیشه تربت کربلا ، یک شیشه نمک ، یک شیشه هل و یک شیشه گل سرخ است که هر کدام از این سوغات موجود در این بسته تداعی کننده یک حس خوب از زیارت است . این بسته در پاکتی شکیل در ابعاد 38 * 12 سانتی متر بسته بندی شده است .

تعداد:

آخرین موجودی

بسته سوغات زائر یک محصول و ایده جدید است برای اینکه بتوانند هدیه ای مذهبی و خاطره ای از هزار زائر را در یک قاب جا دهند ، فرش های متبرک صحن و سرای امام رضا علیه السلام را جمع آوری و هر تکه از آن را در یک قاب زیبا جای داده اند و از طرفی محصولاتی همچون تربت کربلا و نمک تبرکی و گل سرخ و هل از جمله سوغاتی است که زائران بنا بر آداب خرید سوغات برای نزدیکانشان می آورند .

قاب فرش موجود در بسته ، از فرش های ماشینی حرم امام رضا تهیه شده است و حس زیبایی از دیدن و لمس این ایده زیبا پدید می آید و می تواند یک هدیه مناسب و جذاب و خاطره انگیز برای عزیزان تان باشد .

ابعاد شیشه های هل و گل سرخ برابر است .

پک سوغات زائر دارای بسته بندی زیبا است و امید است با حضور در منزل شما خوبان توتیای چشم تان باشد ان شالله .

نکته  :

چون فرش به قطعات مختلف تقسیم می شوند طرح نقش فرش را برای نمونه قرار داده ایم و ممکن است طرح نقش فرش موجود در انبار با عکس محصول برابری نکند .

جدول اطلاعات مقادیر
ویژگی خاص ساخت ایران
ابعاد بسته بندی 38 * 12 سانتی متر
نوع بسته بندی کارتن
جنس محصول چوب و شیشه
قابل ارسال به عنوان هدیه دارد
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.