بچه مثبت مدرسه

موضوع کتاب بچه مثبت به تصویر کشیدن فضای آموزشی دهه شصت از زبان دو دانش آموز دهه شصت است . یاشار پسری شرور با محسن پسری آرام و مهربان دوست می شود و به همراه هم با بیان ساده و ترکیبی از طنز و جدی و تناقض داستان هایی را خلق می کنند . قالب نوشتار رمانی 72 صفحه ای ست که با بیان صمیمی و ساده خواننده را خط به خط و صفحه و صفحه با خود همراه می کند.
موجود
90,000 ریال

کتاب بچه مثبت مدرسه داستانی اجتماعی نوشته یاسر عرب و در مورد دغدغه ها و خاطرات دو دانش آموز دهه شصتی به  نام های یاشار و محسن است . دو شخصیت اصلی داستان با دو روحیه متفاوت با هم دوست می شوند و با خلق اتفاقات جالب خواننده را درگیر داستان می کنند . بیان ساده و صمیمی و مطالبی خاطره انگیز که خواندن آن بی لطف نیست .

بخشی از کتاب :

" یاشار

نه ربطی به امروز نداره . من از همون بچگی شنبه را دوست نداشتم . یادم میاد هفته هایی که توی مدرسه صبحی بودم ، وقتی تعطیلی ظهر پنجشنبه ، به قول کتاب های درسی : از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم و از اینکه هفته ی آینده بعد از ظهری می شدم ، به خودم می بالیدم . چرا چون شنبه ی هفته بعد به جای صبح ظهر به مدرسه می رفتم .

با هزار ذوق و شوق ساعت ها رو می شمردم تا بدونم چقدر دیرتر به مدرسه میرم . تو چشم من ، هر ساعت تاخیر ، تیری بود که به قلب مدرسه می کوبیدم . یادم هست که آخرش شش داشت ، سی و شش یا چهل و شش ساعت تعطیلی . با گذشت ساعت انگار چیزی از انبار مهمات کم می شد . "

سایر مشخصات محصول

وزن : 63
شابک : 9786226084741
مولف : یاسر عرب
انتشارات : عهد مانا
تعداد صفحات : 72
موضوع : داستان های فارسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5691796
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها