0 رای   - 

بی نام پدر

کتاب بی نام پدر نوشته ی سید میثم موسویان است که داستان دو مرحله از زندگی یک تیمسار درجه دار فاسد شاهنشاهی که مسبب بسیاری از سرکوب ها و قاچاق ها از جمله مواد مخدر بوده و موسس انجمن بهایی شناخته شده و عامل مستقیم انگلیسی ها بوده است را روایت می کند .
موجود
450,000 ریال

کتاب بی نام پدر در 270 صفحه به قلم سید میثم موسوی در انتشارات کتاب جمکران به چاپ رسیده است .

در اثر پیش رو نویسنده سعی کرده است که با روایت زندگی پر از اتفاق و کشمکش های یک تیمسار فاسد و بدکار دوره ی شاهنشاهی که برای مخاطب جذاب است ،  عمق خباثت و پلیدی ذهن یک آدم را به تصویر بکشد .

" بخشی از داستان ؛ گزارش "

توی ماشین قورباغه ای مشکی با راننده و عضدی و تیمسار نشسته ایم و سرازیری را با سرعت رو به ساختمانی که عضدی آدرس می دهد ، ویراژ می دهیم ... مدتی است که بلیزر لعنتی را ندیده ام ... شیشه ها پایین است و باد می پیچد ... مثل آدم برو ، مثل آدم ... سربازی که پشت ماشین است ، سرعت را کم می کند ... مثل آدم برو ، یعنی بگذار توی دنده ، ملتفتی ؟ ... رسیدیم دیگر ... سرباز دستپاچه ماشین را توی دنده می گذارد و ماشین قژژژی صدا می دهد ... خیلی از این عضدی ناکش خوشم می آید ، باید تا رسیدن به محل مقصد ، کنار خیک بوگندویش هم بنشینم . زرت و زرت عرق می کند و بوی گندش ماشین را بر می دارد ... قربان ! آن روزی که این پسر ه بی صاحب را آزاد کردی ، من هدف شما را نفهمیدم ... واقعا که نفهمم قربان ! شما عجب سیاست و هوشی داری ... آقایی برازنده شماست . من را بگو ، بهم برخورد و خیال کردم شما نیروی جان نثارتان را بی ارزش کرده اید ...

سایر مشخصات محصول

وزن : 212 گرم
شابک : 9789649736495
مولف : سید میثم موسویان
انتشارات : انتشارات کتاب جمکران
تعداد صفحات : 270
موضوع : داستان های فارسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6125796
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها