0 رای   - 

تابلو شاسی طرح شهید چمران

تابلو شاسی طرح شهید چمران بر روی شاسی چوبی با ابعاد 19 * 19 * 3 سانتی متر به صورت سیلک چاپ شده است . شاسی به علت داشتن پهنای 3 سانتی متری را می توانید به صورت رومیزی استفاده کنید و در پشت قاب شاسی محلی تعبیه شده است که می توانید از آن به عنوان قاب عکس دیوارکوب بهره ببرید . پشت زمینه عکس شهید چمران دست نوشته ی رهبری در تعظیم مقام شهیدان نوشته شده است . 
موجود
360,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

چاپ سیلک یکی از روش های چاپ صنعتی برای تصاویر است . امروزه طراحان صنعتی و دکوراسیون با استفاده از چاپ سیلک تحول بزرگی در طراحی و دکوراسیون منازل و اداره ها انجام داده اند و در این بین تصاویری از موضوعات مختلف را به عرصه ظهور رسانده اند . در این میان طراحان ایرانی بر آن شدند تا از این صنعت در راستای سبک زندگی استفاده کنند و فرهنگ ناب شهید و شهادت را با سبک کار جدید به عرصه طراحی و دکوراسیون منازل و ادارات وارد کنند .

قاب شاسی طرح شهدا نیز بدین جهت طراحی شده اند و تصاویر شاخص شهدا از جمله شهید آوینی ، شهید چمران ، شهید ابراهیم هادی و ... را به عرصه نمایش در آورده اند .

شما می توانید از این قاب شاسی ها به عنوان وسیله ای برای هدیه دادن و یا استفاده در دکوراسیون منزل ، اتاق و یا حتی محل کارتان استفاده کنید .

این قاب شاسی ها بر روی ورق ام دی اف با ابعاد 19 * 19 سانتی متر و با قطر سه سانتی متر طراحی شده است .

در پشت کار محلی برای استفاده از قاب به عنوان دیوارکوب تعبیه شده است و به علت داشتن قطر نرمال سه سانتیمتر به خوبی روی میز می ایستد و نمای خاصی به میز شما می دهد .

دور تا دور کار به وسیله رنگ مشکی رنگ شده است .

سایر مشخصات محصول

طرح : شهید مصطفی چمران
ویژگی خاص : ساخت ایران
ابعاد : 19 * 19 * 3 سانتی متر
چاپ : سیلک
جنس محصول : ام دی اف
قابل ارسال به عنوان هدیه :
قابلیت شستشو : می توانید با دستمال گردگیری کنید
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها