0 رای   - 

تابلو نفیس گلدوزی علی مع الحق و الحق مع علی

تابلو نفیس گلدوزی شده جمله ی " علی مع الحق و الحق مع علی " محصولی ویژه برای اهدا به دوستداران علی ابن ابی طالب است که عبارت فوق با نخ طلایی رنگ روی پارچه مخمل مبلی فاخر با ظرافت بالا گلدوزی شده است . ابعاد پارچه ای که روی آن گلدوزی شده 19.5 * 19.5 سانتی متر و ابعاد قاب 23 * 23 سانتی متر است . جنس قاب اطراف پارچه pvc مرغوب و غیربازیافتی به رنگ چوب است .
موجود
450,000 ریال

حق ، از نام های خدا و از صفات او و به معنی درست و واقع و کامل و عدل و به معنی قرآن و اسلام و ملک و مال و شایسته و واجب و لازم و ثابت و راست و نقیض باطل و استواری و بهره و نصیب و مرگ است . همچنین به معنی ایجاد کننده چیزی است به اقتضای حکمت یا چیزی است که به اقتضای حکمت ایجاد شده است یا اعتقاد به واقعیت و حقیقت امر و یا قول و فعلی است که بر حسب آن چه واجب است ، در وقتی که واجب است و به اندازه ای که واجب است صادر شود.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید : علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .

حضرت آیت الله خامنه ای : « از نظر پیغمبر اکرم ، میزان حق ، امیرالمؤمنین است . از طریق سنی و شیعه نقل شده است که : « علی مع الحق و الحق مع علی یدور حیثما دار » ؛ اگر دنبال حقید ، ببینید علی کجا ایستاده است ، او چه می کند ، انگشت اشاره ی او به کدام سو است . زندگی امیرالمؤمنین یک چنین زندگی ای است . »

آری بنگر که علی راهنمای بشر ، کجا ایستاده است و به کجا اشاره دارد . این چنین عاقبت به خیر می شوی . این راه زندگی برتر است . راه علی و اولاد علی . باشد که رستگار شویم .

************************

برای استواری در نگاه شما و گره زدن چشمان شما با نام علی ابن ابی طالب قطعه ای طراحی کردیم که در راستای حق بودن علی برای شما چراغ سبزی ست .

تابلوی نفیسی ست که بر آن نام علی و حقانیتش به رخ کشیده می شود .

در تابلوی نفیس پیش رو عبارت « علی مع الحق و الحق مع علی » را به صورت برجسته با نخ طلایی رنگ بر روی پارچه ای از جنس مخمل مبلی فاخر سبز رنگ گلدوزی کرده اند .

اطراف تابلو را با قاب طرح چوبی رنگی پوشانده اند که زیبایی دو چندان به محصول داده است .

ویژگی قابل توجه محصول داشتن یک جعبه شکیل جهت بسته بندی محصول است .

این محصول مناسب جهت هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان است .

سایر مشخصات محصول

طرح : گلدوزی نوشته علی مع الحق و الحق مع علی
ویژگی خاص : دارای جعبه نفیس جهت ارسال به عنوان هدیه
ابعاد : 25 * 25 سانتی متر
چاپ : گلدوزی
نوع بسته بندی : مقوا
جنس محصول : پارچه و چوب
قابل ارسال به عنوان هدیه :
قابلیت شستشو :
هیچ نظری ارسال نشده