برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تاثیر نگاه شهید

کتاب تاثیر نگاه شهید خاطراتی کوتاه از شهید جوان مدافع حرم عباس دانشگر به کوشش مومن دانشگر و محسن حسن زاده است . در این کتاب خاطرات از افراد مختلفی را می خوانید که برخی آنان پس از شهادت با او آشنا شدند و در میانه مشکلات دست یاری شهید باعث دوستی آنان با وی شده است . این خاطرات هر کدام بخشی از ابعاد شخصیتی شهید را لا به لای داستان خود به مخاطب منتقل می کنند و او را با داستان خود همراه می کنند .

ادامه مطلب
40,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(1)
محصولات مرتبط
توضیحات

موضوع کتاب تاثیر نگاه شهید به کوشش مومن دانشگر و محسن حسن زاده جمع آوری خاطراتی از گره گشایی ، ابعاد اخلاقی و سیره زندگی شهید عباس دانشگر می باشد .

همچنین بعد از نقل خاطرات مستنداتی از شهید مثل بخشی از وصیت به خانواده  و دلنوشته های شهید و متن صوت آخر شهید نقل شده است .

نام کتاب از عکس روی جلد و خاطرات نقل شده گرفته شده است . درکتاب حاضر خاطراتی را از دوستان ، آشنایان و خانواده و برخی افراد دیگر می خوانید . برخی از این افراد به تصویر و آشنایی با اخلاق این شهید در برهه ای از زمان آشنا شده اند و داستان خود را نقل نموده اند .

این کتاب را انتشارات شهید کاظمی در 200 صفحه به همراه تصاویری از او چاپ و به بازار عرضه نموده است .

شهید دانشگر متولد سال 72 در سمنان بود و در سن 18 سالگی وارد دانشگاه امام حسین ( ع ) شد . بعد از این ورود شهید به دانشگاه و رشد اخلاقی این موضوع تا آنجا مورد توجه قرار گرفت تا در دانشگاه و برای تربیت عقیدتی واخلاقی دانشجویان در محیط دانشگاه باقی بماند .

اما روح در جستجوی تعالی او پس از شروع ماجرای سوریه بی تاب بود و در نهایت و پس از مدت ها مخالفت در سال نود و چهار در حالی که مدت کوتاهی از نامزدی اش می گذشت به سوریه رفت .

شهید دانشگر در نهایت در سال نود و پنج در حومه حلب با موشک تاو آمریکایی به شهادت رسید .

در مقدمه کتاب توصیه شده است تا برای بهره روحی بهتر  پیش از این کتاب لبخندی به رنگ شهادت و کتاب آخرین نماز در حلب را مطالعه نمایید .

بخشی از متن کتاب :

« در انتخاب همسر دودل و مردد بودم . اعتقادم این بود که شهدا مقربان درگاه الهی هستند و مشکل گشاییی می کنند . از طرفی تصویر خندان شهید عباس دانشگر را در فضای مجازی دیده بودم . به ذهنم خطور کرد به او متوسل شود و چاره ی راه را از او بخواهم . به نیت شهید نذر کردم که به مدت چند شب زیارت عاشورا بخوانم تا مشکلم برطرف شود .

بعد از زیارت عاشورای سوم ، در عالم رویا دیدم که در منطقه ای هستم که پر از یادمان شهداست . پس از عبور از چند یادمان رسیدم به عکس شهید دانشگر . همان جا نشستم و با گریه و تضرع ، زیارت عاشورا خواندم و حل مشکلم را طلب کردم . بیدار که شدم رضایت دادم که وصلت صورت بگیرد . در شب بله برون و در جریان توافق بر سر مهریه ، کدورتی پیش آمد و باعث شد که مدتی بلا تکلیف و سردرگم بمانم . در همین احوال خواهرم شهید دانشگر را در خواب دید و فهمید که آن اختلاف ها و کدورت ها باعث ناراحتی شهید شده است و شهید دوست دارد که آن وصلت صورت بگیرد . پس از این خواب جواب مثبت دادم ... »

صفحه 130 و 131

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم