9 رای   - 

تقویم زندگی 1399

تقویم زندگی در قطع جیبی ویژه زوجین جهت انجام امور زندگی از جمله فرزند آوری است . در این تقویم روزهایی که انعقاد نطفه از جانب معصوم مورد نهی واقع شده با عبارت " ایام نهی شده ی مباشرت " مشخص گردیده است تا افرادی خواهان رعایت این ملاحظات هستند به هدف خویش نائل شوند . همچنین ایام قمر در عقرب به همراه ساعت ورود و خروج ماه در برج عقرب به شکلی خاص متمایز شده و در هر صفحه محلی برای یادداشت وجود دارد .
موجود
190,000 ریال

یکی از موضوعاتی که در منابع دینی و مذهبی بسیار به آن تأکید شده ، مساله ی مباشرت زوجین و تولید نسل است . بر طبق آنچه از روایات حضرات معصومین (ع) به دست ما رسیده ، تولد انسانی صالح و سالم مستلزم رعایت نکات و انجام اعمالی قبل از اقدام به تولید نسل توسط پدر و مادر است

بخشی از این نکات مربوط به انتخاب زمان مناسب ( در روز ، هفته و ماه های قمری ) برای انعقاد نطفه است که یکی از اهداف تهیه این تقویم ، مشخص نمودن همین روزهاست .

این یک تقوم روزشمار و اعلام مناسبتی نیست بلکه کاریست متفاوت از تقویم های دیگر ، در واقع چندین کتاب با موضوعات متنوع ،جذاب و خواندی است که در یک مجموعه بصورت مختصر و مفید ، بطوری که ملال آور و خسته کننده نباشد ، تدوین شده است .

در این کتاب ایام نهی شده مباشرت بین زن و شوهر ، ایام قمر در عقرب ، خواص عجیب ذکر و دعا ، ذکر روز ، کلید های تربیت فرزند ، احکام مورد نیاز و نکته های ناب زندگی بیان شده است . 

هدف از تدوین این تقویم ، تقویت و رشد بنیان خانواده علی الخصوص زوج های جوان ، همچنین بالا بردن سطح آگاهی آحاد جامعه و بطور ویژه خانواده ها می باشد .

این تقویم شامل صدها مطلب جذاب و آموزنده و کاربردی برای زندگی امروز همسران می باشد .

ویژگی های تقویم دانشنامه زندگی : 

ایام مورد نهی واقع شده 

ایام قمر در عقرب 

ایام نهی شده مباشرت زوجین

سفارشات پیامبر اکرم ( ص ) در مورد ایام هفته 

مرام بزرگان

احکام مورد نیاز زوجین 

رمز و راز زندگی 

نکات لطیف قرآنی 

کلید های تربیت فرزند

حکایت شیرین و شنیدنی 

خواص عجیب ذکر و دعا

راز سلامت با طب سنتی 

سایر مشخصات محصول

وزن : 272 گرم
مولف : واحد تحقیقات انتشارات آستان مهر
انتشارات : انتشارات آستان مهر
تعداد صفحات : 370
موضوع : خانواده زن و شوهر تقویم زندگی دیدگاه های دینی برای ایام سال نکته های ناب زندگی زناشویی ایام مناسب مباشرت
جلد : شومیز
قطع : جیبی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها