برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تقویم نجومی 1399

تقویم نجومی در سایز رقعی چاپ شده است و شامل ؛ روش تعیین سمت قبله ، نقشه رویت پذیری هلال ماه های قمری  و اطلاعات نجومی روزهای سال ( معرفی روزهای نیکو بر اساس روایات اسلامی ) می باشد .

ادامه مطلب
6,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

به راستی در آفرینش آسمان ها و زمین و آمد و شد شب و روز برای خردمندان نشانه هایی است . 

آنان که خدا را ایستاده و نشسته و خوابیده یاد می کنند و در آفرینش آسمان ها و زمین می اندیشند که پروردگارا ، این ها را بیهوده نیافریده ای پاکی برای توست پس ما را از عذاب آتش نگه دار . 

پیامبر مهربانی ها فرموده اند : که هر کس بر خداوند توکل کند و در تمام کارها نظرش به سوی او باشد و هیچگاه ملاحضه سعادت و نحوست روزها را ننماید خداوند او را یاری خواهد نمود و عهده دار او خواهد شد به ویژه آنکه صدقه بپردازد زیرا صدقه نحوست را از بین میبرد .

اطلاعات نجومی روزهای سال بر اساس روایات اسلامی از کتاب های معتبر گرفته شده است و از هر گونه اطلاعات دیگر که نا مطمئن هستند پرهیز شده است . این اطلاعات بر اساس جمع روایات مختلف ارائه شده است .

مناسبت های این کتاب جز اندکی از آن همگی بر اساس آنچه که مورد تایید و تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور است معرفی شده اند .

در این تقویم شروع هر ماه قمری بر اساس نظر شورای تقویم کشور مطابق نظر مقام معظم رهبری و مراجع عظام و دیگر علمای رویت هلال اول ماه را با ابزار کوچک و ساده ای در هنگام غروب خورشید قبول دارند ، پیش بینی شده است .

در انتهای این تقویم ، درباره روش تعیین سمت قبله مطالبی آمده که نظر خوانندگان عزیز را به آن جلب می نماییم .

همچنین در انتهای این تقویم ، نقشه هایی مربوط به رویت پذیری هلال اول هر ماه قمری برای کشورمان ایران نشان داده شده که با توجه به توضیح مختصری که در ابتدای بخش مربوطه آمده امیدواریم مورد توجه و نظر خوانندگان ارجمند قرار گیرد .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
تقویم اطلاعات نجومی
مولف
حبیب الله رزمی
تعداد صفحات
60
وزن
90 گرم
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم