کتاب توقف ممنوع 2
کتاب توقف ممنوع 2

سایر تصاویر

کتاب توقف ممنوع 2
کتاب توقف ممنوع 2

توقف ممنوع 2

10,000 تومان

کتاب توقف ممنوع 2 

کتابی برای آموزش 

سبک زندگی جوان و نوجوان ایرانی 

از منظر

مقام معظم رهبری 

است .

تعداد:

موجود است

کتاب توقف ممنوع 2 مجموعه از نصایح مقام معظم رهبری به جوانان است که ایشان جوانان را در موضوعات مختلف راهنمایی کرده اند و سبک زندگی را به جوانان و نوجوان های ایرانی آموزش داده اند . از جمله این نصایح  می توان به مسائل اعتقادی ، اخلاقی و همسرداری ، ازدواج و مسائل مرتبط به آن و مسائل به روز دیگر و کاربردی برای جوانان اشاره کرد . از نکات مهم این کتاب متن نامه رهبر معظم ایران به جوانان اروپا و آمریکای شمالی است که آورده شده است .

جوان محور حرکت :

جوان در هر جامعه و کشوری ، محور حرکت است . اگر حرکت انقلابی و سیاسی باشد ، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه اند . اگر حرکت سازندگی یا سیاسی باشد ، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه اند . اگر حرکت سازندگی یا حرکت فرهنگی باشد ، باز جوانان جلوتر از دیگرانند و دست آنها کارآمد تر از دست دیگران است . حتی در حرکت انبیای الهی هم از جمله حرکت صدر اسلام محور حرکت و مرکز تلاش و تحرک ، جوانان بودند .

جوان ، مظهر تحرک و سرشار از استعداد و دارای ذخیره ای ارزشمند است _ یعنی نشاط جوانی ، قدرت جوانی ، استعداد جوانی و حوصله جوانی _ که می تواند معجزه بیافریند .

عزیزان من کمبود علم و عقب افتادگی علمی ما را جبران کنید ، و این با درس خواندن تفکر کردن و شجاعت های علمی داشتن حاصل می شود . ایمان خود را تقویت کنید . احساسات پاک و دل های روشن و نورانی و صفاهای شما ، بهترین فرصت برای شماست تا پایه های ایمان را در دل های خود مستحکم کنید ، که بحمدالله وجود دارد . و حق طلبی ، نیرو ، نشاط ، حوصله و همت جوانی یک موهبت است .

متنی که مطالعه کردید از صفحه 21 کتاب توقف ممنوع 2 است کتابی که جوانان باید بخوانند .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع راهنمای مهارت های زندگی سبک زندگی ایرانی اسلامی
مولف بنیامین شیرخانی
انتشارات شهید کاظمی
تعداد صفحات 188
شابک 9786008857020
وزن 220 گرم
شماره کتاب شناسی ملی 4825717
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.