توقف ممنوع 2

کتاب توقف ممنوع 2  کتابی برای آموزش  سبک زندگی جوان و نوجوان ایرانی  از منظر مقام معظم رهبری  است .
موجود
100,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب توقف ممنوع 2 مجموعه از نصایح مقام معظم رهبری به جوانان است که ایشان جوانان را در موضوعات مختلف راهنمایی کرده اند و سبک زندگی را به جوانان و نوجوان های ایرانی آموزش داده اند . از جمله این نصایح  می توان به مسائل اعتقادی ، اخلاقی و همسرداری ، ازدواج و مسائل مرتبط به آن و مسائل به روز دیگر و کاربردی برای جوانان اشاره کرد . از نکات مهم این کتاب متن نامه رهبر معظم ایران به جوانان اروپا و آمریکای شمالی است که آورده شده است .

جوان محور حرکت :

جوان در هر جامعه و کشوری ، محور حرکت است . اگر حرکت انقلابی و سیاسی باشد ، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه اند . اگر حرکت سازندگی یا سیاسی باشد ، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه اند . اگر حرکت سازندگی یا حرکت فرهنگی باشد ، باز جوانان جلوتر از دیگرانند و دست آنها کارآمد تر از دست دیگران است . حتی در حرکت انبیای الهی هم از جمله حرکت صدر اسلام محور حرکت و مرکز تلاش و تحرک ، جوانان بودند .

جوان ، مظهر تحرک و سرشار از استعداد و دارای ذخیره ای ارزشمند است _ یعنی نشاط جوانی ، قدرت جوانی ، استعداد جوانی و حوصله جوانی _ که می تواند معجزه بیافریند .

عزیزان من کمبود علم و عقب افتادگی علمی ما را جبران کنید ، و این با درس خواندن تفکر کردن و شجاعت های علمی داشتن حاصل می شود . ایمان خود را تقویت کنید . احساسات پاک و دل های روشن و نورانی و صفاهای شما ، بهترین فرصت برای شماست تا پایه های ایمان را در دل های خود مستحکم کنید ، که بحمدالله وجود دارد . و حق طلبی ، نیرو ، نشاط ، حوصله و همت جوانی یک موهبت است .

متنی که مطالعه کردید از صفحه 21 کتاب توقف ممنوع 2 است کتابی که جوانان باید بخوانند .

سایر مشخصات محصول

وزن : 220 گرم
شابک : 9786008857020
مولف : بنیامین شیرخانی
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 188
موضوع : راهنمای مهارت های زندگی سبک زندگی ایرانی اسلامی
شماره کتاب شناسی ملی : 4825717
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها