0 رای   - 

تو جای همه آرزوهایم

کتاب تو جای همه آرزوهایم زندگی نامه ی داستانی شهید نعمت الله نجفی از شهدای افغانستانی مدافع حرم است . شهید نجفی از فرماندهان تیپ فاطمیون  بود که در عملیات آزاد سازی تل قرین ، منطقه ای در نزدیکی مرز اسرائیل به شهادت رسید . در این کتاب داستان او و  معرفی اخلاقیات و اخلاص اش از تولد در کشورش افغانستان تا شهادت در سوریه بیان شده است .
موجود
230,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب « تو جای همه آرزوهایم » نوشته سمیه گنجی روایت زندگی نامه این شهید عزیز افغانستانی ، نعمت الله نجفی است . هر انسانی یک داستانی دارد داستانی منحصر به خودش با فراز ها فرود های زندگی . داستانی  که گره به گره همچون فرش بافته می شود . داستان شهدای مدافع حرم با هر شغل و از هر قومیت خواندنی ست .

کتاب  حاضر در 184 صفحه روایت را از تولد وی در افغانستان تا شهادتش در سوریه را بیان می کند و انتشارات روایت فتح به همراهی تعدادی عکس سیاه و سفید از شهید آن را به چاپ رسانده است . نویسنده برای خلق روایت از مصاحبه با خانواده شهید استفاده کرده است .

« در هرات خیلی بد می دانستند که مرد کار خانه انجام دهد ، اما نعمت الله توجهی نمی کرد ؛ حتی وقتی ثریا خانه بود ، به او کمک می کرد . یک بار خواهرش زهرا که همسایه دیوار به دیوار بودند ؛ نعمت الله را در حال جارو کردن دیده و به او اعتراض کرده بود ؛ نعمت الله در جواب او گفته بود : حدیث داریم مردی که تو خانه به زنش کمک می کنه ، اون کمک کفاره گناهانش می شه .

بالاخره نزدیک عید شد ، خدا به دل فامیل شان انداخت که پول آنها را پس بدهد . نعمت الله هم خیالش راحت شد و رفت شش هزار بلوک ساختمانی سفارش داد . با چه ذوقی به ثریا می گفت که  برای آوردن بلوک های ساختمانی لازم نیست پول ماشین بدهیم ، با همین موتور می آوریم  . »

بخشی از کتاب صفحه 73  و 74

سایر مشخصات محصول

وزن : 127
شابک : 9786003304376
مولف : سمیه گنجی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 184
موضوع : زندگی نامه دستانی شهید نعمت الله نجفی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6058293
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها