تو زودتر بکش جلد اول

تو زودتر بکش جلد اول

هر وقت موجود شد پیامک کن
50,000 تومان

کتاب تو زودتر بکش روایتی از نیروهای عملیاتی و اطلاعاتی اسرائیل از 60 سال ترور های موساد ؛ از ترور مبارزین فلسطینی تا عماد مغنیه در لبنان و دانشمندان هسته ای ایران است . این کتاب نوشته رونین برگمن محقق اسرائیلی و ترجمه وحید خضاب است . بنابر جامعه اطلاعاتی رمزآلود دولت صهیونیستی ؛ دسترسی به منابع برای نویسنده محدود بوده است . در این کتاب مطالبی تازه از تشکیل دولت منحوس اسرائیل و سازمان جاسوسی موساد تا ترور شخصیت ها را می خوانید .

تعداد:

ناموجود

گرچه موضوع فلسطین و رژیم صهیونیستی در کتب و مقالات بسیاری مورد بحث قرار گرفته است اما برای شناخت دشمن باید روایت را از همه زوایا دید و هرگز شناخت بدون بررسی روایت او کامل نخواهد شد .

از این گذشته تا وقتی روایت طرف مقابل بررسی نشده است گاهی شبه هایی در ذهن مخاطب شکل می گیرد که شاید آنها هم حرف هایی برای زدن داشته باشند .

وقتی روایت طرف مخاطب بدون سانسور ارائه شد حق جلوه گر خواهد شد . آنچه در دستان شماست بر اساس همین منطق توسط وحید خضاب ترجمه شده است . 

برگمن برای به دست آوردن این اطلاعات با توجه به رمزآلود بودن سیر اطلاعاتی صهیونیست و مجازات ها تعداد بی شماری مقاله ، کتاب را مطالعه نموده و مصاحبه های زیادی را با سختی انجام داده است . 

کتاب پیش رو روایتی اسرائیلی از پیش زمینه ها و روند سازمان های اطلاعاتی این رژیم است و او بیش از هر چیز بر روی ترور ها تمرکز نموده است . 

برگمن نویسنده کتاب و تک تک راویان کتاب به حقانیت اسرائیل و کارهایشان برای استمرار دولت صهیونیستی اعتقاد دارند لذا این روایت روایتی از دید دشمن و در واقع اسرائیل بدون سانسور است . 

« باید یاد بگیری چطوری می تونی ببخشی . باید یاد بگیری چطور می تونی دشمن رو ببخشی . اما در هر حال ما قدرت اونو نداشتیم که کسانی مثل بن لادن رو ببخشیم . این کاریه که فقط خدا می تونه بکنه . کار ما این بود که یک ملاقات بین اونا تنظیم کنیم . من توی آزمایشگاهم ( با ساختن بمب ) یه دفتر واسطه گری باز کرده بودم ، یه دفتر کار که اینطور ملاقات ها رو تنظیم می کرد . »

بخشی از متن کتاب تو زودتر بکش صفحه 131

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع موسادترور اسرائیل سیاست و حکومت
مولف وحید خضاب
انتشارات شهید کاظمی
تعداد صفحات 414
شابک 9786227177190
وزن 457
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6182918
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.