0 رای   - 

تو می آیی

کتاب تو می آیی تبیینی کاربردی از حقیقت انتظار به نویسندگی علی صفایی حائری است . با مطالعه این کتاب ، پنجره جدیدی از انتظار به روی نگاه خواننده گشوده می شود . گویی آوایی دل انگیز روح و جان آدمی را نوازش و رایحه خوش پایان انتظار را بیشتر از قبل به مشام وی می رساند .
موجود
165,000 ریال

تو می آیی ، مجموعه ای است که از چهار نوشته استاد علی صفایی حائری و یک مصاحبه با وی فراهم آمده است .

در فصل نخست آن با عنوان انتظار ، پس از تحلیل مفهوم انتظار ، ریشه ها ، آداب و آثار انتظار بیان می شود . در فصل دوم ، در قالب مناجات با امام زمان ( ع ) برخی از شبه ها درباره وجود آن حضرت پاسخ می یابد . عصر انتظار فصل سوم کتاب ، حاصل مصاحبه ای است با استاد صفایی که در آن از فلسفه انتظار سخن آمده است . موضوع فصل چهارم ، یعنی ای قامت بلند امامت ، جایگاه امامت و ضرورت امام است . در فصل پنجم کتاب هم سرفصل هایی برای تحقیق در حوزه مهدویت ، معرفی می شود .

بخشی از کتاب را مطالعه بفرمایید :

ای قامت بلند امامت :

ما در روز تولد تو ، به امید تولد دوباره خویش ، جشن می گیریم ، تا شاید در این تولد مسرور بتوانیم زنجیرها را بگسلیم و آغل ها را که برایمان آذین هم بسته اند ، فراموش کنیم و تو را حاکم بگیریم . ای سایبان شوق ، ما رنج هایی در دل داریم و زخم هایی بر سینه و زنجیر هایی بر خویش . بگذار با تو بگوییم ، که ما زنجیری خویشتن هستیم ، خود را با دست خویش بسته ایم . ما هنوز هم رهسپار پس کوچه های گنگ و بن بست های حکومت ها هستیم ؛ حکومت هایی که آغل ها را برایمان آذین بسته اند و ما را که اغنامشان هستیم از سرچشمه انسان شدن ، تبعید کرده اند . آیا امید تولدی هست ، ای تولد بالغ تاریخ ...

سایر مشخصات محصول

شابک : 978-964-93098-3-5
مولف : علی صفایی حائری
انتشارات : لیلة القدر
تعداد صفحات : 120
موضوع : مهدویت
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 80-18417
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها