کتاب تکرار یک تنهایی
کتاب تکرار یک تنهایی

سایر تصاویر

کتاب تکرار یک تنهایی
کتاب تکرار یک تنهایی

تکرار یک تنهایی

12,000 تومان

کتاب تکرار یک تنهایی

شاید برای اولین بار از منظری متفاوت به موضوع نگاه کرده و به تعبیر نویسنده اش خواسته تا برای

سید شهیدان اهل قلم

شهید آوینی

روضه خوانی کند.

تعداد:

آخرین موجودی

خيلیي اذيت شد! به هرجان كندنی بود ،‌برنامه را آماده كرد كه اين ها بنشينند و نظر بدهند. قاعده اش اين بود كه بنشينند‌،فيلم را ببينند ونظر بدهند ، حالا خواه اين نظر مثبت باشد يا منفي .

اين ها به جای دين فيلم ، شوخی می كردند و جوک می گفتند.

مرتضی ميگفت:‌فيلم را نگاه كنيد ! می گفتند ميدانيم چی هست . از جنگ ديگر چه ميخوای مرتضی ؟ ول كن تو رو خدا . تمام شد ديگر ،‌براي چه جنگ را يادآوری می كنی ؟ نه تنها كمكش نمی كردند ،‌بلكه مسخره اش هم می كردن

تاکنون کتاب های زیادی در مورد شخصیت شهید سید مرتضی آوینی نوشته شده و همه آن ها به نحوی سعی کرده اند یا زندگی وی را مورد بررسی قرار دهند و یا خاطرات یاران و همراهانش را ثبت و ضبط کنند؛ اما کتاب «تکرار یک تنهایی» فرقی اساسی با این گونه کتاب ها دارد؛ «تکرار یک تنهایی» شاید برای اولین بار از منظری متفاوت به موضوع نگاه کرده و به تعبیر نویسنده اش خواسته تا برای سید شهیدان اهل قلم روضه خوانی کند.

محمد علی صمدی، (نویسنده این کتاب) به جای اینکه مثل بسیاری از کتاب های درباره شهید آوینی به سراغ خاطرات گل و بلبلی و شیرین برود، روی تلخی های زندگی او دست گذاشته و انتخاب نام «تکرار یک تنهایی» هم به خوبی این تلخی را منتقل می کند.

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع خاطرات شهیدان خاطرات سید مرتضی آوينی دوستان و خاطرات
مولف محمد علی صمدی
انتشارات یا زهرا ( س )
تعداد صفحات 120
شابک 978-600-6274-54-6
وزن 165 گرم
شماره کتاب شناسی ملی 3103556
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.