جاسوس استورم

جاسوس استورم

هر وقت موجود شد پیامک کن
27,000 تومان

کتاب خاطرات استورم جلد سوم کتاب های اطلاعاتی امنیتی و شاید خاص ترین کتاب این مجموعه باشد . موضوع  این کتاب خاطرات یک جاسوس دانمارکی  و قاتل یکی از سران القاعده است . کتاب حاضر را بدون سانسور وحید خضاب به فارسی ترجمه کرده است .

تعداد:

ناموجود

" من از طریق  رفقای مهاجرم آشنایی  ای با اسلام داشتم و همیشه به استحکام خانواده های آنها ، اینکه همیشه کنار هم شام می خوردند ، به پیوستگی که آنها را موقع مواجهه با فقر و تبعیض ، با هم متحد می کرد ، غبظه می خوردم .

شاید به همین خاطر بود که یک کتاب درباره ی زندگانی " پیامبر محمد " برداشتم  و پشت یکی از میزهای مطالعه نشستم . فقط ظرف چند دقیقه چنان غرق در داستان زندگانی او شدم که فضای اطرافم به کلی از نظرم محو شد "

این قسمتی ست از کتاب جاسوس استورم ، جدید ترین ترجمه مترجم کتاب کاملا سری  است راوی مورتن استورم یک  جوان دانمارکی  با شخصیتی مرموز و با  سابقه زندان و خلاف و زندگی پر از تنش است  که مسلمان می شود ولی بعد سلفی شده و این آغازی می شود برای ماجراهایی که برای او در یمن و ... اتفاق می افتد که توسط نشر شهید کاظمی و در 246 صفحه به چاپ رسیده است . بیان کامل مطالب توسط مترجم تاییدی بر درستی آنها نیست و فقط صرف شناخت چرا که باید با وضوح به شناخت رسید . آنجا که تاریخ و حقایق گفته نشود مردمش بارها یک اشتباه را تکرار می کنند .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع القاعده
مولف وحید خضاب
انتشارات شهید کاظمی
تعداد صفحات 246
شابک 9876226609845
وزن 287
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 5508514
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.