0 رای   - 

جام جهانی در جوادیه

کتاب رمان جام جهانی در جوادیه نوشته ی داوود امیریان است که تفریحات مسابقات فوتبال چند نوجوان با استعداد در منطقه ی جوادیه شهر تهران را برای رده سنی نوجوانان روایت می کند . شیوه ی نگارش این رمان روان و گیرا است و برای مخاطب جذابیت خاصی ایجاد می کند .
موجود
300,000 ریال

کتاب جام جهانی در جوادیه یک رمان با نوشتار ساده ، صمیمی و گیرا است که روابط صمیمانه ، رقابت و رفاقت چند نوجوان ساده دل و با استعداد از قومیت های مختلف ایرانی ، افغانستانی ، عربی و کانادایی و .... را در برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال را به خوبی روایت می کند .

اثر پیش رو 271 صفحه و 15 فصل در موسسه انتشارات قدیانی به چاپ رسیده است .

 سیاوش نقش اصلی داستان به درس زبان انگلیسی مسلط است و به الکس فرزند سفیر کانادا در تهران فارسی یاد می دهد . سیاوش و دوستانش از طریق آشنایی با الکس و خانواده اش طی ماجراهایی وارد جام جهانی فوتبال نوجوانان می شوند و .....

" فصل دوم "

" سیاوش به سفارت کانادا رسید . قلبش تند تند می زد . چندنفس عمیق کشید . دستی به موهای سرش کشید . به لباسش نگاه کرد ببیند مرتب است یا نه . بعد کیفش را به دست دیگر داد . کف دست هایش عرق کرده بود . سعی کرد حالتش عادی باشد . با قدم های شمرده شمرده به طرف در سفارت رفت .

- کجا آقاپسر ؟

سیاوش به طرف صدا برگشت . یک سرباز تو اتاقک فلزی کوچک کنار در گاراژی سفارت نگاهش کرد . سیاوش با قدم های مطمئن به طرف سرباز رفت . سرباز که از هرم گرما و نور شدید آفتاب اول تابستان به اتاقک فلزی پناه برده بود ، بیرون آمد . سیاوش به سرباز رسید .

- سلام . من با پسر سفیر کانادا قرار ملاقات دارم !

سرباز چین به پیشانی انداخت و با تعجب گفت : « با پسر سفیر کانادا ؟ »

- بله .

- مطمئنی حالت خوبه ؟

صفحه ی 25 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 295 گرم
شابک : 9789644177507
مولف : داوود امیریان
انتشارات : انتشارات قدیانی
تعداد صفحات : 271
موضوع : داستان های فارسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 8229341
قطع : وزیری
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها