0 رای   - 

جایزه تابستانی

کتاب جایزه تابستانی داستانی طنز نوشته رضا وحید در مورد پسربچه‌ای شیرین و درسخوانی است که پدرش در قبال معدل بیست قول یک دوچرخه را برای تابستان به او داده است . سعید شخصیت اصلی داستان اما موفق به معدل بیست نمی شود . ماجراهای کتاب به همین جا ختم نمی‌شود و تابستانی پر ماجرا  همراه با قلمی روان برای مخاطب روایت می شود . این کتاب در قالب داستان بلند برای سن نونهالان و نوجوانان نوشته شده است .
موجود
150,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب جایزه تابستانی ماجرای جذاب جایزه ی عجیب پسری به نام سعید است . 

سعید احمدی ، دانش ­آموز سوم ابتدایی و شخصیت اصلی داستان است . او آخرین امتحان ش را داده است و حالا بعد از تمام هرپ­ هرپ­ هایی که پدرش بین چای خوردن­ هایش به او گفته است منتظر است تا کارنامه ­اش را بگیرد . سعید می داند اگر معدلش بیست بشود جایزه­ای خوب از پدرش می گیرد . هنگامی که همراه مادر به مدرسه میرود ، آه از نهادش بلند می شود . املا را 18 شده است و معدلش بیست نشده است . می داند که جایزه از دستش پریده و دیگر آن را در خواب شبش هم نمی بیند ؛ اما پدر کارگرش جور دیگری تلافی می کند و جایزه­ای متفاوت برایش می گیرد و ماجرای جور دیگری رقم می خورد .

مفهوم سبک زندگی در کتاب جایگاه مهمی دارد . نویسنده تلاش نموده تا نقش تربیت صحیح یا غلط در دوران نوجوانی و تاثیر آن را روی آینده شخص نشان دهد .

این رمان را انتشارات جمکران در 151 صفحه به چاپ رسانده است .

« کلاس سوم بودم و امتحانات ثلث سوم هم داشتم . فکر می کنم امتحان آخر ریاضی بود . دستم می لرزید و عرق کرده بودم ؛ یکی از دانه های درشتش از روی پیشانی ام پایین آمد . از نوک بینی ام درست روی اسم و فامیلم افتاد و به طرز وحشتناکی پهن شد . با خودم فکر کردم شاید معلم نتواند اسمم را بخواند ، نمره ام کم شود و معدلم بیست نشود

یک انسان غول پیکر بالای سرم آمد . وقتی صدایش را شنیدم فهمیدم مدیرمان است ؛ گفت : چه خبر شده ، مگه تو حموم امتحان میدی ؟! »

صفحه 5

سایر مشخصات محصول

وزن : 154
شابک : 9789649734231
مولف : رضا وحید
انتشارات : جمکران
تعداد صفحات : 151
موضوع : رمان در مورد ماجراهای جایزه عجیب یک پسر دبستانی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4583691
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها