0 رای   - 

جای من اینجاست

کتاب جای من اینجاست  نوشته فریبا انیسی مستند روایی از زندگی شهید حاج سید حمید تقوی فر می باشد . نویسنده کتاب زندگی این شهید بزرگوار را از کودکی تا بزرگسالی و شهادت در نزدیکی سامرا روایت می کند . مطالب کتاب از مصاحبه ها اخذ شده است . این کتاب شامل پنج فصل شجره نامه ، من انقلابی ام ، جنگ جنگ تا پیروزی ، همیشه  غائب  همیشه حامی ، تو یک آرمان مهم داری و آرزوی که محقق شد می باشد .
موجود
330,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب « جای من اینجا ست » زندگی نامه شهید حاج سید حممید تقوی فر در قالب مستند روایی ست . هر انسانی داستانی دارد پر از فراز و فرود هایی مختص خودش .  زندگی این شهید مصداقی از یک مرید واقعی راین کلام امام " ما می گوییم تا شرک و کفر است ، مبارزه هست و تا مبارزه هست ماهستیم " وی در سالهای دفاع مقدس در لباس سپاه برای دفاع وارد عرصه خدمت شد . بعد از جنگ و خروج بسیاری افراد او در این مسیر و در سمت فرماندهی قرارگاه رمضان به راه خود ادامه داد .

بخشی از کتاب را مطالعه بفرمایید :

« در این بین فردی به نام " ابوزیدان " که خلبان اسکادران عراقی بود ، شناسایی شد که در زمینه اقداممم محرمانه می توانست کمک کند .

او فرمانده خلبان هواپیمای 23 ااسکادران بود . هواپیمایش با وضعیت سختی سقوط کرده بود . زنده مامدن او فقط به یاری خدا بود و هواپیما آتش پرفته بود و پاهایش موقع پریدن شکسته بود . در ایران مداوا شد . عراقی ها فکر می کردند او کشته شده ، در بغداد یک خیابان به نامش کردند ، برایش مجلس ختم مفصلی گرفتند و امکانات خوبی به خانواده اش اهدا شد . او بعد از مدتی به جمهوری اسلامی اعلام همکاری کرد .

وقتی به ایران اعلام کردند که به چه نیرویی نیاز دارند ، ابوزیدان را معرفی کردند . ابوزیدان سرهنگ شیعه و اهل نماز و روزه بود و جای تعجب داشت چگونه در ارتش عراق تا این حد پیشرفت کرده است . »

سایر مشخصات محصول

وزن : 197
شابک : 9786003304345
مولف : فریبا انیسی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 288
موضوع : زندگی نامه شهید حاج سید حمید تقوی فر
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6029797
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها