جدال دو اسلام

کتاب جدال دو اسلام تقابل اسلام ناب محمدی(ص) و اسلام آمریکایی گزیده جلد ۲۱ صحیفه امام خمینی(ره) است
موجود
250,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

اولین و اصلی ترین نقطه در مبانی امام و نظرات امام ، مسأله اسلام ناب محمدی ( ص ) است . یعنی اسلام ظلم ستیز ، اسلام عدالت خواه ، اسلام مجاهد ، اسلام طرفدار محرومان ، اسلام مدافع حقوق پا برهنگان و رنجدیدگان و مستضعفان .

در مقابل این اسلام ، امام اصطلاح اسلام آمریکایی را در فرهنگ سیاسی ما وارد کرد . اسلام آمریکایی یعنی اسلام تشریفاتی ، اسلام بی تفاوت در مقابل ظلم ، در مقابل زیاده خواهی ، اسلام بی تفاوت در مقابل دست اندازی به حقوق مظلومان ، اسلام کمک به زورگویان ، اسلام کمک به اقویا ، اسلامی که با همه اینها می سازد . این اسلام را امام نامگذاری کرد : اسلام آمریکایی .

( رهبر معظم انقلاب )

کتاب «جدال دو اسلام» در دو بخش تدوین شده است. بخش اول این کتاب به مقالات و گفتگوهایی از وحید جلیلی (مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) و محسن صفایی فرد (فعال فرهنگی) در تبیین اندیشه های امام خمینی و تشریح اسلام  ناب محمدی(ص) و اسلام آمریکایی اختصاص دارد. در بخش دوم هم با عنوان «مصحف انقلاب»، گزیده جلد ۲۱ صحیفه امام خمینی می آید. 

جلد ۲۱ صحیفه امام، حاوی مطالب مهم در آخرین سالهای حیات امام(ره) است که به جهت تاریخی، فقهی، سیاسی و حوادث و اتفاقات دو سال آخر بسیار مورد توجه است و از آنجایی که این جلد به صورت تک نسخه ای توزیع نمی شود و مخاطبان باید دوره ۲۲ جلدی صحیفه امام را خریداری کند، لذا به همت زنده یاد روح الله نامداری خلاصه و با صفحه آرایی جذابی از سوی دفتر نشر معارف به مخاطبان عرضه شده است.

سایر مشخصات محصول

وزن : 360 گرم
شابک : 9789645316684
مولف : روح الله نامداری
انتشارات : معارف
تعداد صفحات : 310
موضوع : پیام ها و سخنرانی های امام خمینی ( ره ) دانستنی های اسلام ناب محمدی
شماره کتاب شناسی ملی : 3252473
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها