جستجوگران شمشیر عدالت

کتاب جستجوگران شمشیر عدالت نوشته داوود امیریان است که ماجرای داستان تخیلی تاریخی است و در سرزمین جینجات‌ها رخ می‌دهد و آدم‌ها و جنیان با هم زندگی بسیار خوبی دارند تا اینکه شیطان از قدرت‌طلبی یکی از بزرگان آنها استفاده کرده و او را تبدیل به اژدهاکی خون‌خوار می‌کند و دنیا چهره سخت خود را به اهالی این سرزمین نشان می‌دهد .
موجود
155,000 ریال

کتاب جستجوگران شمشیر عدالت نوشته داوود امیریان است که ماجرای داستان تخیلی تاریخی است و در سرزمین جینجات‌ها رخ می‌دهد و آدم‌ها و جنیان با هم زندگی بسیار خوبی دارند تا اینکه شیطان از قدرت‌طلبی یکی از بزرگان آنها استفاده کرده و او را تبدیل به اژدهاکی خون‌خوار می‌کند و دنیا چهره سخت خود را به اهالی این سرزمین نشان می‌دهد . افریدو و آیریک و جی‌جی ، برای رهایی مردم سرزمینشان از ستم این اژدهاک ، به سفری پرخطر و ماجرا می‌روند و داستان جذاب و آموزنده این کتاب را رقم می‌زنند .

این کتاب در گروه کودک و نوجوان انتشارات عهد مانا ، با عنوان « نمک » برای کودکان ده سال به بالا به چاپ رسیده است .

برای آشنایی با نگارش کتاب قسمتی از متن کتاب را بخوانید :

نابودی اژدهاک به سادگی میسر نمی شود . شیشه عمر او همراه انگشتر جادویی من ، در محلی قرار دارد که رفتن به آن جا یعنی مبارزه با خطرات و حوادث فراوان . برای رسیدن به جزیره ای که انگشتر من و شیشه ی عمر اژدهاک در آنجاست ، دو راه وجود دارد . راه اول بی خطر است . اما باید ماه ها در راه باشید . راه دوم بسیار کوتاه ، اما پر از خطر و حوادث مرگ بار است . حالا انتخاب با شماست . 

افریدو به آیریک نگاه کرد . نگاه دو برادر برای لحظاتی روی هم ماند .

سرانجام افریدو پرسید :

- راه دوم کدام است ؟ 

سایر مشخصات محصول

وزن : 170 گرم
شابک : 9786226084017
مولف : داوود امیریان
انتشارات : عهدمانا
تعداد صفحات : 168
موضوع : داستان های نوجوانان فارسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5133879
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها