برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

حرف های یواشکی

کتاب حرف های یواشکی نوشته رضا مهکام و لیلا عبادی است که در مورد آموزش مهارت های تربیت جنسی فرزندان با رویکرد روانشناسی اسلامی نوشته شده است . این کتاب برای والدین و مربیان تربیتی جهت آموزش تربیت جنسی با رویکردی اسلامی و روان شناختی طراحی شده است . مطالب کتاب کاملا بر اساس فرهنگ اسلامی و بومی کشور عزیزمان ایران طراحی شده است .

ادامه مطلب
19,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات
 1. کتاب حرف های یواشکی با متنی کاربردی است و مناسب برای والدین گرامی و مربیان تربیتی می باشد . در شش فصل جمع آوری شده و در واقع راهنمای است برای والدین در زمینه آموزش تربیتی جنسی با رویکردی اسلامی و روان شناختی .

+ منظور از تربیت جنسی چیست ؟

تربتی ابعاد و ساحت های گوناگونی دارد . بدون تحقق تک تک این ساحت ها نمی توان انتظار داشت فردی که در حال تربیت شدن است به تکامل و پختگی مناسب و درخور توجهی برسد . تربیت جنسی یکی از ساحت های مهم تربیت است . تربیت جنسی انتقال دانستنی های جنسی یا بیان فرایند آمیزش جنسی یا تبیین و تشریح عوامل ناتوانایی جنسی نیست بلکه هدف از این نوع تربیت فراهم کردن زمینه هایی است که فرزند را با چگونگی به دست آودن بهداشت و سلامت جسمی و روحی خود آشنا سازد و زمینه رشد شخصیت فردی و اجتماعی و اخلاقی و فرهنگی وی را به وجود آورد .

تربیت جنسی همانند سایر انواع تربیت است و والدین باید درباره آن اطلاعات مناسبی به دست آورند و آموزش های لازم را کسب کنند . در دین اسلام نیز تربیت جنسی اهمیت فراوانی دارد و توصیه های فراوانی در این زمینه شده است .

در علم روان شناسی نیز درباره تربیت جنسی به صورت مفصل مطالبی بیان شده است . البته میان روان شناسی و آموزه های اسلام در مبنا و اصول تفاوت هایی وجود دارد که حتما باید به آن توجه کرد و نکاتی که با فرهنگ اسلامی ایرانی ما مطابقت ندارد مشخص شده و کنار گذاشته شود .

+ چگونه این کتاب را مطالعه کنیم ؟

چند توصیه ضروری برای استفاده هر چه بهتر والدین و خوانندگان کتاب در اینجا بیان می شود :

 1. این کتاب برای والدین طراحی شده است و هر دو والد یعنی پدر و مادر باید این کتاب را بخوانند و با هم به آن عمل کنند .
 2. هر کدام از فصل ها برای افزایش آگاهی والدین طراحی شده است و در کنار سایر فصل ها و به همراه هم به عنوان بسته آموزشی برای تربیت جنسی مفید خواهد بود و مطالعه بخشی و گزینشی آن ممکن است موجب اختلال در فرایند تربیت صحیح جنسی فرزندان شود .
 3. در این کتاب تلاش شده است مطالب کاملا بر اساس فرهنگ اسلامی و بومی کشور عزیزمان ایران طراحی و تبیین شود بنابراین بخش قابل توجهی از محتوای آن با کتاب های دیگری که در این زمینه به رشته تحریر درآمده متفاوت است . این تفاوت با توجه به مسائل و نیازهای جامعه ایرانی در نظر گرفته شده که با مسائل و نیازهای جوامع اروپایی و آمریکا کاملا متفاوت است .
 4. در این کتاب همه فصل ها بر اساس دیدگاه اسلام و با توجه به فرهنگ بومی کشور عزیزمان ایران و همچنین با استفاده از فنون روانشناختی طراحی شده است ؛ بنابراین این متن در مدیریت و کنترل جنسی و جنسیتی فرزندتان بیشتر از سایر کتاب ها به شما کمک می کند .

کتاب حرفهای یواشکی در سه بخش به عنوان های ؛ درآمدی بر تربیت جنسی ، زمینه ها و عوامل موثر در تربیت جنسی ، راهکارهای تربیت جنسی و در شش فصل با عنوان های زیر جمع آوری شده است :

 1. زمینه ها و عوامل موثر در تربیت جنسی
 2. عوامل خانوادگی
 3. عوامل اجتماعی محیطی
 4. مدیریت روابط
 5. مراقبت از فرزند
 6. آموزش و مهارت افزایی
ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
جنبه های مذهبی اسلامی آموزش امور جنسی به کودکان - رفتار جنسی کودکان -آموزش امور جنسی به کودکان و نوجوانان
مولف
رضا مهکاملیلا عبادی موید
انتشارات
مهستان
تعداد صفحات
136
شابک
9786008441267
وزن
130 گرم
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
5811613
نظرات
بدون نظر

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم