حمید حسام

حمید حسام

حمید حسام نویسنده معاصر و متولد سال 40 در همدان است . ایشان فارغ التحصیل رشته ادبیات و در دوران دفاع مقدس از رزمندگان فعال بوده و لذا بیشتر داستان ها و کتب او با این موضوع خلق شده است . سردار حسام معاون ادبیات و انتشارات دفاع مقدس است . داستان کوتاه دهلیز نمونه اثر او در زمینه داستان کوتاه ؛ کتاب راز نگین سرخ نمونه نگارش او در زمینه زندگی نامه و دفاع مقدس است .  مهاجر سرزمین آفتاب ، خداحافظ سالار   و وقتی مهتاب گم شد از نمونه های دیگر آثار حسام در زمینه زندگی نامه و خاطرات است .
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • مهاجر سرزمین آفتاب
  350,000 ریال

  کتاب مهاجر سرزمین آفتاب به تلاش حمید حسام و مسعود امیرخانی و خاطرات کونیکو یامامورا مادر تنها شهید ژاپنی در ایران است . در این کتاب خانم یامامورا ( سبا بابایی ) زندگی خود را از تولد ، آشنایی خود را با همسر ایرانی اش را تا بعد از شهادت فرزندش همراه با قصه های شیرین و تلخ زندگی اش همراه نکته  های...

  350,000 ریال
  موجود
 • دلیل
  200,000 ریال

  کتاب دلیل نوشته حمید حسام که روایت شهید نابغه اطلاعات عملیات سردار شهید علی چیت سازیان است . نویسنده در دوازده بخش به خاطرات شهید مرتبط با هر بخش پرداخته است .  

  200,000 ریال
  موجود
 • کتاب وقتی مهتاب گم شد
  550,000 ریال

  کتاب وقتی مهتاب گم شد خاطرات شهید علی خوش لفظ رزمنده همدانی می باشد که با روایت هایی که از شهید جمع آوری شده به صورت داستان وار ، توسط حمید حسام نگارش شده است . نویسنده در این کتاب تلاش دارد تا با استفاده از دیالوگ و بیشتر بر مبنای توصیف جزئیات و صحنه پردازی ، خاطراتی از جنگ را روایت کند .

  550,000 ریال
  موجود
 • آب هرگز نمی میرد
  280,000 ریال

  کتاب آب هرگز نمی میرد نوشته حمید حسام است که اسلوبی تازه و طرحی نو در تاریخ شفاهی است که با محوریت خاطرات سردار میرزامحمد سلگی و روایت جمعی از رزمندگان گردان حضرت اباالفضل ( ع ) و چهار فرمانده لشکر 32 انصارالحسین به نگارش درآمده است . این کتاب از جمله کتاب های تحسین شده مقام معظم رهبری است .

  280,000 ریال
  موجود
 • خداحافظ سالار
  360,000 ریال 400,000 ریال

  کتاب خداحافظ سالار نوشته حمید حسام است که خاطرات شهید حسین همدانی را از زبان همسر محترمشان روایت می کند . شهید حسین همدانی رزمنده و فرمانده سال‌های دفاع مقدس بود و برای دفاع از خاک سوریه و حرم اهل بیت ، از دلبستگی‌هایش جدا شد و به شهادت رسیدند .

  360,000 ریال 400,000 ریال
  ارزان شد!
  ناموجود
  خرید محصول